Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Komisarz Igor Brudny tom 4: Zaraza – ebook

BestsellerCENA NEXTO

Przemysław Piotrowski  

10.11.2021

10.11.2021

polski

432

Czarna Owca

9788382520712

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Po tym, jak cudem uszedł z życiem z zasadzki psychopatycznego mordercy, Igor Brudny powoli i z trudem dochodzi do siebie. Świat, w którym się obudził, nie jest już jednak taki sam. Komisarz musi trzymać się z dala od Warszawy, a zielonogórski zespół inspektora Romualda Czarneckiego już nie istnieje. Ale przynajmniej dawna partnerka Brudnego, Julia Zawadzka, wciąż jest przy nim.

Sama Zawadzka, po przeniesieniu do komendy w Zielonej Górze, również mierzy się z nowymi wyzwaniami. Prowadzone przez nią śledztwo utknęło w martwym punkcie, a w dodatku w pobliskim lesie znaleziono zwłoki kolejnej zamordowanej kobiety. Wyniki sekcji są jasne: w ciele ofiary nie została prawie żadna kropla krwi. Do tego jeszcze dochodzi ofiara wypadku samochodowego, o której Zawadzka wolałaby zapomnieć…

Wszystko wskazuje na to, że nad Zieloną Górą zbierają się ciemne chmury. Sfrustrowany własną bezradnością Brudny zastanawia się, czy zło, które znał tak dobrze, znów pojawiło się w mieście. Któregoś dnia w jego domu niespodziewanie pojawia się ktoś, kto desperacko potrzebuje pomocy. Czy pokiereszowany komisarz znajdzie w sobie siłę, by rozwiązać jeszcze jedną sprawę?

Komisarz Igor Brudny tom 4: Zaraza - ebook

31,49 zł 34,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  aellirenn_czyta/2022-07-26

  Cieszyłam się na ponowne spotkanie z Igorem Brudnym. I choć w tej części nie było go tak dużo jak w poprzednich, to i tak czuję się usatysfakcjonowana. Muszę jednak przyznać, że to był najsłabszy tom, co nie znaczy, że zły.

  Wciągnęłam się szybko i czytałam z ciekawością. Było napięcie, była zagadka - właściwie nie ma się czego uczepić. Jednak mnie czegoś zabrakło, a mianowicie tego pierwiastka oryginalności znanego mi z poprzednich tytułów serii. Tutaj wszystko było zwyczajne, przewidywalne, a wiem, że autor potrafi lepiej.

  Krótko mówiąc, to był po prostu przyzwoity kryminał, bez efektu wow.

1 - 1 z 1 opinii