Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Koniec samotności – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Janusz Leon Wiśniewski  

04.10.2019

02.10.2019

polski

432

Wielka Litera

9788380323780

Ocena: 2 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Kontynuacja „Samotności w Sieci”, książki-fenomenu.

Główni bohaterowie "Końca samotności" to nowe pokolenie. Kuba i Nadia również poznali się dzięki Internetowi, ale… w klasztorze. Ich związek jest całkowitym przeciwieństwem chłodnej relacji łączącej rodziców Kuby.

Wszystkie postaci nieoczekiwanie połączy jedna książka, a historia Nadii i Jakuba nabierze niespodziewanego, wręcz kryminalnego tempa.

Koniec samotności - ebook

30,60 zł 32,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 2 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:2
    LU/2019-11-05

    Mam dziwne wrażenie, że fragmenty ksiązki były pisane przez kogoś innego, w biegu, zupełnie innym stylem, lakonicznie...nie wiem, moze to tylko takie moje wrazenie, ale przeczytalam wszystkie poprzednie publikacje Wiśniewskiego, za każdym razem byłam zachwycona, ale ta jest zdecydowanie najsłabsza. Są fragmenty które dobrze sie czyta, poznaje się Wisniewskiego, no ale reszta to, jakby wplecione notatki poczatkującego pisarza bez polotu. Ogólnie jestem rozczarowana. Książka nie porywa, "Samotnosc " czyta sie jednym tchem, a tutaj niespecjalnie szukalam czasu do czytania tej pozycji. Rozczarowana...tylle lat czekania na dalsza historię i klops. Smuteczek

1 - 1 z 1 opinii