Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kontrola robót betonowych i żelbetowych w trakcie ich realizacji i odbioru – ebook

CENA NEXTO

Radosław Jasiński   Adam Piekarczyk   Łukasz Drobiec  

16.08.2016

01.01.2010

polski

168

Wolters Kluwer

978-83-264-0840-3

  • PDF

Opis

W książce omówiono sposoby prawidłowej kontroli robót betonowych i żelbetowych prowadzonych w trakcie wznoszenia obiektu budowlanego oraz po jego wykonaniu. Przedstawiono wymagania dotyczące projektów, dokumentów powykonawczych oraz dokumentacji związanej z kontrolą i odbiorem obiektu. Opisano ponadto jak powinien wyglądać odbiór robót budowlanych w świetle przepisów prawnych oraz jaki jest podział nadzoru między uczestników procesów budowy.
W publikacji przedstawiono szczegółowo czynności związane z kontrolą i odbiorem robót prowadzonych w trakcie wznoszenia konstrukcji z betonu, w tym kontroli i odbioru deskowań, zbrojenia, mieszanki betonowej, robót betoniarskich oraz pielęgnacji betonu.

Książka zawiera również opis sposobu kontroli robót po wykonaniu obiektu, to jest demontażu deskowań, kontroli prawidłowego wykonania zbrojenia, odpowiedniej geometrii i jakości powierzchni betonu, weryfi kacji wytrzymałości betonu w konstrukcji oraz wykrywania ewentualnych wad i nieciągłości struktury elementów konstrukcyjnych z betonu.

Kontrola robót betonowych i żelbetowych w trakcie ich realizacji i odbioru - ebook

48,40 zł 53,78 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 48,40 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

32,27 zł 53,78 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 48,40 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!