Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kościół ma być przezroczysty – ebook

TANIEJ 7 %

Tadeusz Isakowicz-Zaleski   Tomasz P. Terlikowski  

24.06.2020

24.06.2020

polski

Wydawnictwo Esprit

9788366407732

Ocena: 4 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Ostatnie miesiące pokazały wyraźnie, że potrzebny jest zupełnie inny sposób mówienia o Kościele – o jego słabościach, sprawach wymagających wyjaśnienia i trudnych momentach w jego historii.

W najnowszej książce ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski wraz z Tomaszem P. Terlikowskim przyglądają się Kościołowi XXI wieku, obciążonemu skandalami seksualnymi, finansowymi i moralnymi. Udowadniają, że można o tych problemach rozmawiać otwarcie i z szacunkiem – przede wszystkim z szacunkiem dla prawdy. Przypominają, że tylko dzięki szczerości i otwartemu dialogowi będziemy mogli doświadczyć oczyszczenia.

Kościół ma być przezroczysty - ebook

30,60 zł 32,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:4
  Czytelnik/2021-03-20

  Dość ciekawa rozmowa o Kościele i jego problemach dwóch znanych postaci w katolickiej (i nie tylko) opinii publicznej. Widać, że się znają i to pomaga im w łatwiejszej rozmowie.

 • Ocena:4
  Jędrek/2020-09-13

  Mimo że ksiądz Isakowicz-Zaleski prezentuje w tym wywiadzie-rzece dosyć kontrowersyjne poglądy to książka jest ciekawą lekturą. Możemy się z niej dowiedzieć o wielkich wpływach homolobby w polskim kościele, o wciąż niewyjaśnionych historiach współpracy biskupów z ubecją. Ks. Isakowicz-Zaleski odważnie też walczy z wszechwładzą hierarchów i innymi chorobami toczącymi nasz kościół. Warte przeczytania.

1 - 2 z 2 opinii