Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kot Winston. Tajna misja – ebook

BestsellerCENA NEXTO

Frauke Scheunemann  

26.01.2018

26.01.2018

polski

Sonia Draga

978-83-8057-196-9

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Spokojne życie profesorskiego kota Winstona kończy się, gdy do domu jego opiekuna sprowadza się nowa gospodyni Anna z córką Darią. Winston po raz pierwszy w życiu wychodzi na podwórko, a Daria musi zmienić szkołę. Oboje mają kłopoty z adaptacją do nowych warunków. Uderzenie pioruna sprawia, że następuje zamiana ról. Winston jako Daria musi nie tylko poradzić sobie ze szkolnymi kłopotami dziewczynki, lecz także uwolnić jej mamę od niesprawiedliwych podejrzeń o przemyt. Rozpoczyna się tajna misja kota Winstona.

Kot Winston. Tajna misja - ebook

20,25 zł 22,50 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium

13,50 zł 22,50 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Efemeryda/2018-07-02

  Motyw zamiany ról z pozostawieniem osobowości wielokrotnie był w literaturze i filmie pod różnymi postaciami już przerabiany. A to ze światów alternatywnych dobry ze złym, a to dorosły z dzieckiem, a to mężczyzna z kobietą. Ba nawet różnopłciowcy dzielili jedno ciała, a raz nawet pewien wygadany prawnik zamienił się rolami z fajtłapą itd, itp. wiele par można by jeszcze wymieniać. Ale nie tylko o to chodzi.
  Dostajemy do ręki historię pewnej intrygi kryminalnej, wzbogaconej o elementy fali w szkole na tle współczesnych wydarzeń politycznych. Brzmi nieźle, jak zawikłana intryga. Pamiętajmy jednak, że to powiastka przeznaczona dla młodego czytelnika płci raczej żeńskiej, do tego lub dlatego (?) ograniczona gabarytowo. Stąd prościutka, trochę naiwna, lekko dydaktyczna zarazem wartko się tocząca, przyjemnie się czytająca i...niewykorzystana do końca historyjka. Łatwo mi sobie wyobrazić te pyszne pełne humoru sytuacyjnego zdarzenia wynikające z zachowania własnych osobowości. Pozostawiony przy zmianie ciał własny kolor oczu zdaje się coś podobnego sugerować. Niestety przy wyobraźni zostaję, widocznie zamiana kota z dziewczynką nastoletnią nie niesie ze sobą ładunku gagów sytuacyjnych podobnego do zamiany miejsc psa z pewnym młodym człowiekiem. Pewnie według autorki samo zjawisko fali wystarczy by dokopać Darii.
  Aha problemy Winstona też się pozytywnie rozwiązują, jakby kociarze byli zainteresowani.

1 - 1 z 1 opinii