Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kraina marzeń – ebook

BestsellerPROMOCJA

Nicholas Sparks  

26.10.2022

26.10.2022

polski

Wydawnictwo Albatros

978-83-6751-252-7

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Nowa powieść mistrza literatury obyczajowej.

 

Przejmująca historia o miłości.

A także o tym, że dla spełnienia wielkiego marzenia warto jest zaryzykować wszystko.

I o tym, że nie można uciec od własnej przeszłości.

Colby Mills marzył o karierze muzyka, dopóki śmierć wujka, u którego się wychowywał, nie zmusiła go do zrezygnowania z tych aspiracji. Teraz prowadzi małą rodzinną farmę w Karolinie Północnej. Chcąc oderwać się od domowych obowiązków, jedzie na Florydę i spontanicznie wychodzi na scenę w barze w St. Pete’s Beach. I wtedy spotyka pewną dziewczynę, a jego świat wywraca się do góry nogami. Czy życie na odziedziczonej farmie to jedyna przyszłość, jaka go czeka?

Morgan Lee, córka zamożnych lekarzy z Chicago, ukończyła studia muzyczne w prestiżowym college’u. Zamierza wyjechać do Nashville – miasta, w którym bije serce amerykańskiej muzyki – i stać się gwiazdą estrady.

Tymczasem Beverly rozpoczyna zupełnie inną przygodę. Wraz z sześcioletnim synem ucieka od męża ze skłonnością do przemocy i stara się wiązać koniec z końcem w niewielkim miasteczku z dala od utartych szlaków. Kiedy kończą się jej pieniądze, a niebezpieczeństwa zdają się czyhać na każdym kroku, podejmuje niezwykle trudną decyzję, która obróci wniwecz wszystko, co kobieta uważała dotąd za pewnik.

Wkrótce drogi tej trójki skrzyżują się, a ich życie zmieni się na zawsze. I wszyscy troje będą mogli się przekonać, czy marzenia o lepszym życiu są w stanie przezwyciężyć brzemię przeszłości…

 

Sparks doskonale wie, jak poruszać serca czytelników.
„Chicago Sun-Times”

Sparks jest niekwestionowanym mistrzem pisania o miłości.
Associated Press

Kraina marzeń - ebook

22,80 zł 38,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 22,80 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

13,68 zł 38,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 22,80 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    Zuuza/2023-01-18

    Nie miałam przyjemności przeczytać wszystkich dzieł Sparksa. Pierwszy raz zetknęłam się z dwoma osobnymi historiami dziejącymi się jednoczenie, początkowa jest typową dla autora opowieścią o rodzącym się uczuciu, druga jest jak na ten typ literatury bardziej mroczna i wciągająca. O dziwo nie ma sztampowego zakończenia. Książka mnie nie porwała, zdecydowanie wolę poprzednią.

1 - 1 z 1 opinii