Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kruk – ebook

BestsellerCENA NEXTO

Piotr Górski  

05.07.2017

05.07.2017

polski

496

HarperCollins

978-83-276-3125-1

Ocena: 4.8 (4 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Na plaży w Jelitkowie znaleziono skórzany worek, przykryty warstwą podmorskich roślin i muszli. Przez rozdarcie wystawała z niego zniekształcona ludzka dłoń. Prokurator Marta Krynicka nalega, by śledztwo poprowadził komisarz Sławomir Kruk, który rozwiązał już niejedną równie makabryczną sprawę. Wezwany z urlopu policjant rozpoczyna żmudne zbieranie dowodów i przesłuchania świadków. Jednak, wbrew jego oczekiwaniom, największym problemem okazuje się współpraca z prokuraturą, która teraz sugeruje, by nie wnikał zbyt głęboko w sprawę i zakończył dochodzenie tak szybko, jak to tylko możliwe. Kruk nigdy nie był niczyją marionetką, dlatego nadal uparcie dąży do prawdy, ale ta sprawa zaczyna go przerastać. Nadepnął na odcisk bardzo wpływowym i niebezpiecznym ludziom.

Kruk - ebook

30,68 zł 32,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.8 (4 oceniających)

1 - 4 z 4 opinii

 • Ocena:5
  Sylwanka/2020-07-18

  Pierwsza część serii o komisarzu Kruku. Na plaży znaleziono skórzany worek, z którego wystawała zniekształcona ludzka dłoń. W sprawę angażuje się młoda i ambitna pani prokurator, która chce jak najszybciej ją zamknąć. Ale komisarz Kruk nie należy do tych, których można nakłonić do rezygnacji z poszukiwania prawdy. Nawet jeśli w ten sposób narazi się bardzo niebezpiecznym ludziom.

 • Ocena:5
  Rafał Artymicz/2019-01-31

  Fajnie prowadzona akcja, wciąga. Główny bohater też ciekawie przedstawiony

 • Ocena:5
  AGATA KONWIŃSKA/2018-08-08

  Bardzo dobra książka. Czyta się szybko i z zainteresowaniem. Trzyma w napięciu do ostatniej strony i to w sensie dosłownym. Kilka minut po przeczytaniu cz.I kupiłam czII
  Autorowi udało się umilić mi ostatnie dwa tygodnie.
  Fabuła bez zbędnych opisów, przemyśleń i dygresji dla zapchania stron. Główny bohater uciekł spod etykietki przewidywalnego "gliny" z amerykanskich i polskich filmów i seriali. Naprawde go polubilam z jego wadami i zaletami.. Zazdroszczę tym którzy przygodę z komisarzem Krukiem mają przed sobą.

 • Ocena:4
  Nina /2018-08-05

  Komisarz Sławomir Kruk zostaje wyznaczony do sprawy nietypowego zabójstwa na wyraźne życzenie młodej prokurator Marty Krynickiej. Denatem jest historyk z uniwersytetu gdańskiego. Jego ciało zapakowane w skórzany worek morze wyrzuciło na plażę. Tropów jest kilka, prowadzących do różnych środowisk.

  Powieść jest kryminalnym debiutem autora. Jest to sekwencja ciekawych, sprawnie opisanych epizodów, tyle że nie bardzo składają się one w budującą napięcie całość. Tworzą taką trochę mozaikę, sięgającą różnych grup społecznych oraz indywidualnych postaw życiowych, nacechowanych dodatkowo rozmaitymi rodzinnymi i psychicznymi obciążeniami. Samo dochodzenie koncentruje się głównie na przepychankach między doświadczonym policjantem i nieopierzoną panią prokurator, córką senatora zresztą. Natomiast rozwiązanie zagadki kryminalnej specjalnych emocji nie budziło. Przynajmniej we mnie.

  Opisane w finale wydarzenie zapowiada ciąg dalszy przygód Kruka i Krynickiej, czyli drugi tom cyklu, który już się ukazał.

1 - 4 z 4 opinii