Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Krystyno, uspokój się! – ebook

Przeczytaj fragmentebooki: Krystyno, uspokój się! – ebook
NowośćCENA NEXTO
Krystyno, uspokój się! – ebook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

NowośćCENA NEXTO

Sylwia Dec  

09.10.2025

09.10.2025

polski

368

Prószyński Media

9788383918464

  • EPUB
  • MOBI
Opis

Emerytura to bzdura – chyba że trafisz do sanatorium dla upiorów i demonów!

Zgryźliwa południca Krystyna szuka sensu życia na emeryturze. Ale nic nie pomaga! Terapia nie daje rady – nie można przecież przepracować w ciągu 50 minut traum z kilku tysięcy lat. Mindfullness odpada – na to lont Krystyny jest zdecydowanie za krótki. Dzikie imprezy, szalone wyczyny – to, co kiedyś Krystynie dawało radość, teraz straciło smak.

Ale wszystko się zmienia, gdy Krystyna trafia do miejsca, w którym podróż w głąb siebie stanie się jazdą bez trzymanki.

Do sanatorium dla upiorów i demonów…

Czego nauczą Krystynę bezzębne wampiry? Jakie sekrety odkryje w Zbereźnotece? Czy znajdzie spokój wśród wyłożonych odwieczną boazerią ścian i na dansingach dla seniorów?

I co się stanie, gdy potwór opętany żądzą wiecznej młodości zacznie zagrażać sanatorium?

Razem z cholernie tajemniczym (oraz diablo przystojnym!) płanetnikiem Michałem i fanem makijażu ZombiePiotrusiem Krystyna musi stanąć do walki, która będzie wymagała od niej największych ofiar.

Ale co, jeśli to właśnie okaże się przepustką do szczęścia?

***

Krystyno, uspokój się!” to kolejna powieść urban fantasy Sylwii Dec, autorki serii „Do Jasnej Anielki”. Historia pyskatej południcy łączy geniusz obserwacji społecznej z ciętym humorem w stylu Terry’ego Pratchetta, brawurowo podejmując istotne społecznie wątki. Dojrzała kobiecość, starzenie się, sztuka odpuszczania – południca Krystyna nie tylko bawi, ale też zabiera w fascynującą podróż w głąb siebie!

Sylwia Dec – pisarka, która opowiada, i opowiadaczka, która pisze. Zakochana w fantastyce, wierzy, że historie tego gatunku są jak lustra, w których odbija się nasz świat. Razem z grupą Kolektyw Opowieści Tamdarym opowiada dorosłym i dzieciom baśnie, przywracając do życia rytuał wspólnego ich przeżywania. Kocha Szkocję i piesze wędrówki, a najlepiej odpoczywa na swoim balkonie lub w towarzystwie męża i trzech kotów.

Cena Klubowicza Nexto Premium?

24,00 zł 40,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 38,00 zł
i
Krystyno, uspokój się! - ebook
32,00 zł 40,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 38,00 zł
Ładowanie rekomendacji…
Opinie o produkcie
Ocena:

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!