Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Ktoś mi bliski – ebook

CENA NEXTO

Ilona Gołębiewska  

02.11.2023

02.11.2023

polski

Wydawnictwo Muza

978-83-287-2841-7

  • EPUB
  • MOBI

Opis

"Warszawa spowita zimową aurą, sklep z pięknymi rzeczami z drugiej ręki i dwie siostry, których życie zaczyna się komplikować za sprawą przypadkowego zdarzenia. Fortuna Vintage – to właśnie w tym miejscu spotykają się niezwykli ludzie. I tu trafia stary medalion, za którym stoi wzruszająca historia. 

Zoja i Lena Wiśniewskie od czasów studiów mieszkają w Warszawie. Mają artystyczne wykształcenie i kochają stare przedmioty. To dlatego założyły sklep Fortuna Vintage z siedzibą na warszawskiej Pradze. Pewnego dnia przychodzi do nich mężczyzna i przekazuje im kufer pełen skarbów. Pośród nich jest medalion ze szmaragdem. Czy poznają jego historię? Gdzie je zaprowadzi ten podarunek?

Celina Horn razem z wnukiem i synową mieszka przy warszawskiej Starówce. Życie jej nie oszczędzało. Straciła męża i jedynego syna. Mimo to stara się cieszyć każdą chwilą. Udziela się w fundacji, pomaga synowej w prowadzeniu pracowni tortów. Jednak nikt z jej bliskich nie wie, że Celina skrywa tajemnicę, która dotyczy pewnego mężczyzny. Kiedyś kochała go całym sercem. Wskutek splotu pewnych wydarzeń postanawia po raz kolejny go odnaleźć. Czy pozna powód jego zniknięcia przed laty? Czy zrozumie dlaczego musiał odejść?

Wzruszająca, tajemnicza i zaskakująca historia o tym, że każdy z nas nosi w sobie jakąś tajemnicę. Czasami jest nią tęsknota za kimś bliskim. Rodzina, ciepły dom, serdeczni przyjaciele – to właśnie sprawia, że każdy kolejny dzień życia może być szczęśliwy."

Ktoś mi bliski - ebook

30,87 zł 34,30 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!