Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kwantowa Moc Uzdrawiania. Księga 1. Punkt Zerowy Energii Pola Kroniki Akaszy – ebook

CENA NEXTO

Renata Zarzycka  

04.11.2023

04.11.2023

polski

253

Akademia Rozwoju Coaching Życia

978-83-67225-20-5

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Kwantowa moc uzdrawiania dotyczy uzdrawiania ciała poprzez psyche, czyli duszę. Uzdrawianie kwantowe to metoda leczenia za pomocą kwantów światła o odpowiedniej częstotliwości, zwanej też fotonami, przesyłającymi informację elektromagnetyczną. Metoda ta, wykorzystuje energię pochodzącą z głębi ciała żywej istoty. Doskonale sprawdza się tak w uzdrawianiu schorzeń ciała, jak również psychiki (ducha). Uzdrawianie kwantowe skutecznie uśmierza różnego rodzaju ból spowodowany różnego typu dolegliwościami psychosomatycznymi, na które duży wpływ ma przede wszystkim psychika ludzka, czyli stan synchronizacji ludzkiego umysłu z dusza.

W uzdrawianiu tym pomaga mu kwantowa dusza człowieka. Trzeba tylko uświadomić sobie fakt jej istnienia i uruchomić jej moc uzdrawiania, poprzez zaufanie do samego siebie i wiarę w to. To człowiek, posiadając niekończącą się możliwość wariantów linii życia, dokonuje cały czas wyboru tego czego chce tak, jak zamawia się potrawę lub drinka w restauracji. Pomaga mu w tym świadomość Praw Energetycznych wszechświata, omawianych kolejnie w całej serii pięciu Ksiąg pt. „Kwantowa moc uzdrawiania”.

Pierwsza z nich to „Punkt Zerowy energii pola Kroniki Akaszy”. Wśród poruszanych zagadnień rozdziałów, w tej części znalazły się dwa: „Wiedza płynąca z przestrzeni miłości i prawdy”, „Wszyscy jesteśmy polem wibracji Akaszy. Wyjdź z labiryntu schematów” oraz „Informacja płynąca z pola Punku Zerowego Akaszy”.

„Od czego zacząć” przygodę z rozwojem osobistym w zakresie pracy z energią?

Nie ma jednej drogi na skróty. Potrzebne jest zdobywanie wiedzy na coraz wyższych poziomach świadomości i systematyczna praktyka. Dobrym startem w tej dziedzinie, będzie poznanie tajników łączenia się z energią wszechświata Biblioteki Kroniki Akaszy. Jak twierdził Nikola Tesla, „jeśli chcesz poznać tajemnicę wszechświata, potrzebujesz myśleć w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji”

Omawiana tu Kroniki Akaszy, to rodzaj wiedzy całego jestestwa ludzkości, niezależnie od czasu jego istnienia, zapisanej w zbiorowej świadomości. Odnaleźć tam możemy wszelkie informacje o karmie, przeznaczeniu, zadaniach, które są wytyczone człowiekowi do przepracowania, podczas jego drogi reinkarnacji w kolejnych wcieleniach. Mając w nie wgląd, jesteśmy w stanie zrozumieć zapisy informacyjne, które są niezbędne do uzdrowienia wielu niezrozumiałych dotąd sytuacji z życia człowieka - z naszego oraz z życia wielu ludzi, którzy poproszą nas o to i dadzą nam na to swoje pozwolenie.

Książka ta jest stworzona z przestrzeni wiedzy wszechświata wszechobecnej wokół nas - wiedzy, do której dostęp może mieć każdy, jeśli tylko nastawi swoją uważność na obserwację i częstotliwość jej odbioru. Chodzi tu o przekroczeniu barier swojej dotychczasowej percepcji trójwymiarowości 3D zwanej „Wyższą nieświadomością”, przejście przez IV Poziom tzw. „Pole Świadomości”, uświadomienie sobie płaszczyzny mentalnej wielu spraw oraz o rozwój duchowy. To wszystko jest niezbędne, aby dojść do Piątego Poziomu Świadomego „JA” i DOZNAĆ PRZEBUDZENIA SIŁ METAFIZYCZNYCH, odpowiadających polu percepcji 5D. W trakcie dalszego rozwoju, możesz znaleźć się w energii serca uniwersalnej miłości, na poziomie percepcji „Wyższego Ja” 6D, w „Ja Duchowym” i w „Ja Transpersonalnym” - w miejscu najczystszego istnienia „Ja”, które doświadcza. Być może w procesie dalszej praktyki, pewnego dnia dojdziesz do Siódmego Poziomu Świadomości, którym jest „Mistyczne Zjednoczenie”, nazywane tu w skrócie „Jednością”. Nie martw się jednak, gdyż, to zjawisko z zakresu fizyki kwantowej, parapsychologii, metafizyki i duchowości, zostanie dokładniej mówione w kolejnych odcinkach. Kwantowa Moc Uzdrawiania - Księga 1, jest wydana również w formie audiobooka.

 

Kwantowa Moc Uzdrawiania. Księga 1. Punkt Zerowy Energii Pola Kroniki Akaszy - ebook

44,91 zł 49,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

29,94 zł 49,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,90 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!