Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Lauren z ubiegłej nocy – ebook

CENA NEXTO

Heather Grace Stewart  

30.09.2022

30.09.2022

polski

164

Empik Go

978-83-272-7413-7

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Kiedy Sam spotyka w piwnicznym barze poza kampusem Lauren, studentkę Uniwersytetu Terry Fox, od razu poczuł iskry. Ale kiedy następnego dnia próbuje zadzwonić na jej numer, okazuje się, że podała mu złe cyfry. Zamiast czuć się urażony, wierzy że to była szczera pomyłka i ma nadzieję, że dziewczyna nie pomyśli o nim jako o "typowym facecie", który nie zadzwonił. Bez wiedzy o jej nazwisku czy też dokładnym miejscu zamieszkania w akademiku, próbuje uniwersyteckiego systemu mailowego i masowo wysyła maile do wszystkich 246 kobiet o imieniu Lauren w nadziei na znalezienie tej właściwej.

Kobiety łączą się w solidarności o tym samym imieniu, tworząc grupę na Facebooku o nazwie "Lauren z ubiegłej nocy". Kiedy historia rozchodzi się wirusowo, kobiety obiecują chronić Lauren przed "prześladowcą", ale być może powstrzymują ją od miłości jej życia.

"Laurens" nie są jedynymi przeszkodami na drodze miłości. Zarówno Sam, jak i Lauren próbują uciec od swojej rozdzierającej serce tragicznej przeszłości. Czy miłość jest wystarczająco silna, aby podnieść z bólu i uprzedzeń, które ich obciążają?

Lauren z ubiegłej nocy - ebook

37,11 zł 39,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!