Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Lech Kaczyński portret – ebook

TANIEJ 7 %

Michał Karnowski  

11.07.2012

10.07.2012

polski

404

Wydawnictwo M

978-83-7595-555-2

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

W naszej pamięci zostanie On jako prawdziwy rycerz walczący o wolność.
Micheil Saakaszwili


O Lechu Kaczyńskim – polityku, przyjacielu, ojcu i mężu – opowiadają jego współpracownicy, przyjaciele, znajomi, ale także historycy i publicyści. Z mozaiki wspomnień, obrazów i anegdot, zawartych na kartach tej publikacji, wyłania się wielowymiarowy portret nietuzinkowego człowieka, bez reszty zaangażowanego w służbę Ojczyźnie. To portret subiektywny, bo często malowany emocjami, bólem straty i pamięcią o tragedii. To przejmujące świadectwo spotkań wielkich i małych, ważnych i codziennych, z człowiekiem, obok którego nie sposób przejść obojętnie. To hołd złożony wielkiemu patriocie, do końca wiernemu swojemu Narodowi, jego historii i teraźniejszości, zatroskanemu o jego przyszłe losy.

Autorzy: Artur Balazs, Grzegorz Bierecki, Teresa Bochwic, Ryszard Bugaj, Marek A. Cichocki, Lejb Fogelman, Hanna Fołtyn-Kubicka, Zyta Gilowska, Andrzej Godlewski, Krystyna Grzybowska, Piotr Gursztyn, Danuta Holecka, Róża Janca-Brzozowska, Jarosław Kaczyński, Justyna Karnowska, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Anna Kasprzyszak, Michał Kolanko, prof. Zdzisław Krasnodębski, Krystyna Lachowicz, Bogumił Łoziński, Marek Migalski, Eryk Mistewicz, Mariusz Muskat, Andrzej Nowak, Krystyna Olszewska, Jan Ołdakowski, Jan Pietrzak, Jan Pospieszalski, Marek Pyza, Wojciech Reszczyński, Jan Maria Rokita, Zbigniew Romaszewski, Micheil Saakaszwili, Tomasz Sakiewicz, Piotr Semka, Liliana Sonik, Janusz Śniadek, Maciej Walaszczyk, Bronisław Wildstein, Krzysztof Wyszkowski, Piotr Zaremba, ks. Henryk Zieliński, Rafał A. Ziemkiewicz, Andrzej Zybertowicz, Piotr Zychowicz, Jan Żaryn.

Lech Kaczyński portret - ebook

16,27 zł 17,49 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Maria Majtyka/2017-03-14

    Jedni go lubili i chwalili, drudzy go z pewnością nienawidzili. Po tym, gdy zginął w katastrofie, nawet ci, którzy się z niego śmiali albo za nim nie przepadali, szli na Wawel albo na Krakowskie Przedmieście, by go porzegnać. W książce wszyscy go wspominają ciepło i życzliwie. Każdy z nas tych małych i wielkich popełnia błędy. Niestety smutne jest to, jak Św. pamięci prezydent był przedstawiany, nawet niektórzy w książce to przyznają z żalem. Są tam, też osoby niezwiązane z PiS. Ja czytałam tą książkę z ciekawości. Polecam ją tym, których interesuje taka tematyka i postać tragicznie zmarłego pana prezydenta.

1 - 1 z 1 opinii