Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Legion – ebook

TANIEJ 5 %

Brandon Sanderson  

15.03.2017

polski

208

MAG

9788374808118

Ocena: 5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Stephen Leeds jest całkowicie zdrowy na umyśle. To jego halucynacje są szalone.

Stephen jest geniuszem o niezrównanych zdolnościach, który w ciągu zaledwie kilku godzin może opanować dowolną umiejętność, zawód lub dziedzinę sztuki. Niestety, by pomieścić całą tę wiedzę, jego umysł tworzy wyobrażonych ludzi –Stephen nazywa ich aspektami –by zachować i uzewnętrzniać wszystkie informacje. Dokądkolwiek Stephen się udaje, towarzyszy mu drużyna wyobrażonych ekspertów, która udziela rad, interpretuje i objaśnia. Wykorzystuje ich do rozwiązywania problemów... nie za darmo.

Ale jego umysł robi się nieco zatłoczony, a aspekty mają tendencję do życia własnym życiem. Kiedy pewna firma wynajmuje go do odzyskania skradzionego sprzętu –aparatu, który może rzekomo robić zdjęcia przeszłości –Stephen pakuje się w przygodę, która zmusi go do udania się na drugi koniec świata i walki z terrorystami. To, co odkryje, może podważyć fundamenty trzech najważniejszych światowych religii –i, być może, dać mu niezwykle ważną wskazówkę co do prawdziwej natury jego aspektów.

Legion - ebook

23,28 zł 24,50 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  lisq/2019-08-19

  Wreszcie coś innego niż magia i miecz, do tego w wykonaniu Sandersona! Bardzo dobra.

 • Ocena:5
  Maria /2019-02-27

  Bardzo lubię tego autora za jego oryginalne pomysły i wciągające fabuły. Tym razem także się nie zawiodłam - lekka i bardzo przyjemna lektura z dużą ilością ciekawych postaci.

1 - 2 z 2 opinii