Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Lepsze jutro 3: Za ostatnią gwiazdą – ebook

CENA NEXTO

Magdalena Kołosowska  

19.12.2020

17.12.2020

polski

Replika

9788366790131

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Aby przygotować się na lepsze jutro, trzeba pożegnać się z przeszłością.

Kamila niczego nie pamięta. Tamten dzień jawi się jej jako zamazany obraz i gdyby nie przypadek, nie dowiedziałaby się, że wydarzyło się coś złego.

Na dodatek okazuje się, że sprawy mają się zupełnie inaczej, niż je dotąd widziała. Krok po kroku wszystko, co budowała z takim trudem, rozpada się jak domek z kart. Dziewczyna będzie musiała nauczyć się żyć od nowa, wybaczyć sobie i poszukać pomocy. Czy najbliżsi zdadzą trudny egzamin w chwili, gdy będzie ich najbardziej potrzebowała?

Czy Kamila wreszcie odkryje, co się znajduje za ostatnią gwiazdą i czy będzie umiała uporać się z trudną przeszłością? Jak ostatecznie ułożą się losy trzech sióstr?

Jak bardzo czekałam na ten trzeci tom! Jak byłam ciekawa, jak autorka poukłada losy sióstr!

Jakie okazało się „Lepsze jutro”, tym razem „Za ostatnią gwiazdą”?

Przeczytajcie!

Joanna Onysk

Doskonałe zwieńczenie cyklu. Autorce udało się mnie zaskoczyć, zmylić oraz zainteresować. To historia pełna emocji, smutków i radości, a przede wszystkim to opowieść o sile siostrzanej miłości. Gorąco polecam!

GrażynaWróbel

To zdecydowanie moja ulubiona cześć trylogii! Magdalena Kołosowska umiejętnie prowadzi czytelnika przez fabułę, którą wypełniają emocje, momenty zwątpienia oraz trudne decyzje. Takie historie chce się czytać! Polecam!

Hanna Smarzewska

Lepsze jutro 3: Za ostatnią gwiazdą - ebook

26,88 zł 28,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2021-08-05

    Dwie pierwsze części Lepszego jutra pokochałam całym sercem. Kinga, Karolina, a teraz przyszedł czas, by poznać lepiej Kamilę. Wszystkie trzy siostry stały się dla mnie niczym przyjaciółki, którym kibicowałam całym sercem. Wystarczy niekiedy kilka godzin, a nawet jedna chwila, by zmienić koleje losu. Najmłodsza z sióstr zostaje zgwałcona. Dziewczyna trafia do szpitala z luką w pamięci. Nie pamięta nic z tego traumatycznego przeżycia, nie potrafi wskazać sprawcy i ta niewiedza sprawia, że czuje się zagubiona, zawstydzona i osaczona. Czy to sposób budowania napięcia przez autorkę, czy poruszony trudny temat gwałtu i odczucia jej ofiary sprawiają, że książki nie da się odłożyć do ostatniej strony. Magdalena Kołosowska stworzyła niebanalną, mądrą i wartościową publikację, która ukazuje nieprzewidywalność ludzkiego losu, trudne wybory i decyzje bohaterów, ich obawy, niepewność oraz chwile beztroski i radości. Zdecydowanie polecam Wam lekturę całej serii

1 - 1 z 1 opinii