Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Lidzbark Warmiński. Miniprzewodnik – ebook

CENA NEXTO

Praca zbiorowa  

30.07.2012

19.06.2012

polski

23

Helion

9788378532941

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Miniprzewodnik Wydawnictwa Bezdroża opisujący najważniejsze atrakcje turystyczne miasta bądź regionu. Poznasz historię miejsca, przeczytasz opisy atrakcji turystycznych i (najważniejsze dla turysty) informacje praktyczne: co warto zobaczyć, gdzie szukać noclegu i jak dojechać w miejsce, którego nie można pominąć zwiedzając okolicę. Zapraszamy na wycieczkę!

Lidzbark Warmiński

To jedna z historycznych stolic Warmii, miasto, w którym żył biskup Ignacy Krasicki. Warto tu zajrzeć, choćby dla gotyckiego zamku uchodzącego za jeden z najpiękniejszych na Warmii i Mazurach. Kto zdecyduje się na przyjazd w zimie, będzie mógł także pojeździć na nartach. Sztucznie naśnieżany stok na Krzyżowej Górze czeka na miłośników białego szaleństwa zazwyczaj od grudnia.

Lidzbark Warmiński. Miniprzewodnik - ebook

3,59 zł 3,99 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium

2,39 zł 3,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Katarzyna Ambroziak/2014-08-20

    Lidzbark Warmiński to piękne miasto. W miniprzewodniku ujęte są miejsca, które warto zwiedzić, zobaczyć w stolicy Warmii i okolicach. Krótko, rzeczowo i na temat. Wymienione są m. in. Zamek Biskupów Warmińskich, Kościół PW. ŚW. AP. Piotra i Pawła, Wysoka Brama. Miniprzewodnik zawiera również informacje praktyczne dotyczące noclegu, czy też miejsc gdzie można coś zjeść. Dla mnie jedynym minusem jest mała ilość zdjęć. Kupiłam w promocji miniprzewodnik i nie żałuję.

1 - 1 z 1 opinii