Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Lightlark – ebook

CENA NEXTO

Alex Aster  

28.09.2022

28.09.2022

polski

Jaguar

978-83-8266-194-1

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Pełna tajemnic i urzekającej magii.

Zapierająca dech w piersiach walka o złamanie klątwy.

Witajcie na Centennialu…

Co sto lat z wody wyłania się wyspa Lightlark, by stać się miejscem rozgrywek na śmierć i życie. W morderczej grze Centennial biorą udział władcy sześciu krain. Przed pięciuset laty wszystkie sześć królestw – Dzikich, Gwiezdnych, Księżycowych, Niebiańskich, Słonecznych i Mrocznych – zostało przeklętych, a ich moce zwróciły się przeciwko nim jak trucizna.

Władcy rywalizują o zdobycie największej nagrody, którą jest złamanie klątw rzuconych na poszczególne krainy. Każdy władca ma coś do ukrycia, a każda klątwa jest niezwykle okrutna. Aby dokonało się zdjęcie klątwy, jeden z władców musi ponieść śmierć.

Isla Crown jest młodą przywódczynią Dzikich. Klątwa, którą dźwigają mieszkańcy jej krainy skazuje ich na uśmiercanie zakochanych w nich mieszkańców innych krain. Nawet, gdy odwzajemnią tę miłość. Nie wolno zakochać się w pięknych Dzikich.

Władcy innych królestw gardzą nimi i czują lęk przed przeklętą mocą. Wszyscy, poza Grimem z krainy Mrocznych. On nie obawia się niczego. Aby przywrócić szczęście poddanym Isla musi za wszelką cenę zwyciężyć w Contennial.

Władczyni Dzikich uczy się kłamać, oszukiwać i zdradzać… A gdy dodatkowo podczas rozgrywek w grę wchodzi miłość, wszystko się komplikuje.

Fenomen BookToka!

Alex Aster stworzyła mistrzowsko napisaną, porywającą powieść fantasy dla młodzieży!

 

 

Fantasy jak łyk świeżego powietrza. Opowieść o władcach dzielnie dążących do przełamania klątw, wypełniona tajemnicami i niezwykłą magią, zaskakuje i wprawia w zachwyt.

Chloe Gong, autorka These Violent Delights. Gwałtowne pasje

 

Cudownie gęsta i filmowa, Lightlark to powieść fantasy, która angażuje wszystkie zmysły, zachwyca i wprawia w osłupienie zwrotami akcji. Nie będziecie mogli się oderwać.

Marie Lu, autorka cykli Skyhunter, Legenda, Malfetto, Warcross

 

Gdyby Igrzyska śmierci były mroczną baśnią – oto Lightlark, opowieść brutalna i uwodzicielska. Przygotuj się na podróż do niezwykłego świata, w którym miłość to wyrok śmierci, a romanse między zawodnikami posiadają siłę większą nawet niż klątwy dręczące wyspę.

Adam Silvera, autor powieści Nasz ostatni dzień

 

Lightlark Alex Aster to żywiołowa powieść fantasy z wartką akcją, opisująca przepięknie skonstruowany świat, pełna napięcia i kipiąca od intryg i historii miłosnych. Nie nadążałam przewracać kartek.

Sabaa Tahir, autorka Imperium Ognia

Lightlark - ebook

32,55 zł 35,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!