Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

List – ebook

CENA NEXTO

Kathryn Hughes  

12.02.2022

01.02.2022

polski

362

Papierowy Księżyc

978-83-65830-97-5

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

BESTSELLER, KTÓRY PODBIŁ TYSIĄCE SERC NA CAŁYM ŚWIECIE. IDEALNY DLA FANÓW PAMIĘTNIKA NICHOLASA SPARKSA.

 

Jeden List. Dwie kobiety, które wiele łączy, choć dzieli je czas.

Lata 70. XX wieku. Tina Craig pragnie uciec od swojego brutalnego męża. Ciężko pracuje, aby zaoszczędzić wystarczająco dużo pieniędzy i go zostawić, a dodatkowo udziela się jako wolontariuszka w sklepie charytatywnym, żeby spędzać w domu jak najmniej czasu. Podczas jednej ze zmian przegląda kieszenie używanego garnituru i natrafia na stary List w zamkniętej, nieostemplowanej kopercie. Tina otwiera go i czyta – ta decyzja na zawsze zmieni bieg jej życia...

4 września 1939 roku. Billy Stirling wie, że był głupcem, ale ma nadzieję, że uda mu się naprawić to, co zepsuł. Siada do napisania listu, licząc, że odmieni w ten sposób swój los. Nawet sobie nie wyobraża, jak wpłynie tym na przyszłość…

 

Niewysłany List, który złamał czyjeś życie, a jednocześnie stał się początkiem czegoś dobrego. Ta powieść to ekscytująca podróż w czasie i przestrzeni, w poszukiwaniu swoich korzeni.

Czy w gąszczu nieporozumień, ludzkiej bezsilności i złudnych nadziei można znaleźć szczęście? List to pisana z dwóch perspektyw czasowych, zdumiewająca, życiowa opowieść o miłości, stracie i nadziei na nowy początek.

Marta Ficek-Chmura, @wartoczytac

 

Kartka papieru, w środku napisanych kilka zdań, koperta – jeden niedostarczony List może wpłynąć na losy kilku pokoleń. W tym tkwi magia, smutek i radość, miłość i nienawiść. Przyciskam tę powieść mocno do serca, delikatnie ocieram łzy toczące się po moich ustach, na których gości uśmiech. Ta książka jest jak gorąca herbata w chłodny wieczór – parzy, ale też przyjemnie otula swoim ciepłem. Jestem przekonana, że rozgrzeje także i Ciebie!

Dagmara Łagan, @BooksCatTea

 

List to powieść wyjątkowa. Niezwykle wciągająca, poruszająca, życiowa opowieść o miłości, tęsknocie i bólu. Historia dwóch kobiet, żyjących w różnych czasach, zmagających się z odmiennymi trudnościami, które połączył jeden nieprzeczytany List, a jego treść na zawsze zmieniła ich życie. Przepiękna podróż, która pokazuje, że miłość nie zna granic i jest w stanie pokonać wszystko.

Anna Barańska, @oczytana_ania

 

Cytując jedno zdanie z tej książki: „Każda rzecz na świecie powinna mieć swoje miejsce”. List zdecydowanie zdobył miejsce w moim sercu! Sprawdźcie sami, czy znajdzie też miejsce w waszym. Polecam!

Dominika Smoleń, @nasz.ksiazkowir

List - ebook

32,46 zł 34,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Wiesława Kamińska/2022-02-18

    Piękna i wzruszajaca historia pewnego listu z czasów wojny, który po wielu latach, po przebyciu niesamowitej drogi trafia do adresatki i odkłamuje wszystko, co stało się w jej życiu, niosąc spokój i ukojenie. Lektura trochę "lukrowana", troche przewidywalna, ale miło było spędzić z nią czas.

1 - 1 z 1 opinii