Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Mgliste powietrze – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Ann Cleeves  

29.01.2020

29.01.2020

polski

464

Czwarta Strona

9788366431928

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Grupa przyjaciół z Londynu udaje się na wesele na Unst – wyspę wysuniętą najbardziej na północ Szetlandów. Podczas przyjęcia znika Eleanor Longstaff – zupełnie jakby rozpłynęła się w mglistym powietrzu. Następnego dnia jej przyjaciółka otrzymuje wiadomość, która brzmi jak notatka samobójcza, a ciało Eleanor wypływa na powierzchnię małego jeziora blisko klifu.

Detektywi Jimmy Perez i Willow Reeves przybywają na miejsce zdarzenia, aby zbadać tajemniczą sprawę. Co wspólnego ze zniknięciem i śmiercią Eleanor może mieć legenda o duchu lokalnego dziecka, które utonęło w tym samym miejscu przed wojną? 

Czy za legendą kryje się niewygodna prawda, którą po tylu latach ktoś nadal próbuje ukryć? 

„Porywająca książka”. Val McDermid
„Znakomicie skonstruowany kryminał”. Publishers Weekly
„Seria Cleeves [z tomu na tom] zyskuje na głębi”. Kirkus Reviews 
„Autorka ma niezwykły talent do kreowania nieoczywistych postaci”. Booklist

Mgliste powietrze - ebook

29,67 zł 31,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Sylwanka/2020-03-22

    Szósta część serii kryminałów Ann Cleeves, osadzonej w surowym klimacie Szetlandów. Grupa przyjaciół z Londynu udaje się na wesele na najdalej na północ wysuniętą wyspę Sztlandów – Unst. Po przyjęciu weselny znika jedna z druhen i jednocześnie przyjaciółka panny młodej – Eleanor Longstaff. Następnego dnia jej ciało zostaje odnalezione na małym jeziorze blisko klifu.
    Sprawą zajmuje się znany z poprzedniego tomu zespół śledczych – Sandy oraz detektywi Perez i Reeves, którzy przybywają na miejsce zdarzenia. Wkrótce zamordowany zostaje jeden z mieszkańców Unst. Czy coś mogło łączyć ofiary? I czy teraźniejsze zbrodnie mogą być powiązane z legendą o duchu lokalnego dziecka, które utonęło przed wojną?

1 - 1 z 1 opinii