Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Między światami – ebook

TANIEJ 7 %

Agata Niedroszlańska  

30.07.2022

30.07.2022

polski

352

BookEdit

978-83-66995-83-3

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Hanna Nowak to młoda, energiczna kobieta mierzącą się, niemal każdego dnia, z przeciwnościami losu. Gdy poznaje charyzmatycznego, pewnego siebie, młodego biznesmena, jej świat wywraca się do góry nogami. Mężczyzna z niezwykłą wręcz łatwością wkrada się w jej myśli i serce.

Oboje zatracają się w swych uczuciach, w łączącej ich namiętności. Kobieta szybko przekonuje się, że jej wybranek skrywa mroczną tajemnicę, a ich losy były splecione już od wczesnych lat dzieciństwa. Hanna wkracza w świat, o którego istnieniu nie miała pojęcia, który przeraża ją swą brutalnością i fascynuje różnorodnością.

Miłość obojga zostaje wystawiona na ciężką próbę, płacą cierpieniem za spuściznę pozostawioną im po rodzicach, a ich ciała i dusze pokrywa wiele blizn.

Czy miłość jest w stanie pokonać wszelkie przeszkody? Co musi się stać, by uzyskać przebaczenie?

 

Agata Niedroszlańska – absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Szczecinie. Miłośniczka natury i górskich wędrówek. Pasjonatka romansów i fantasy. Uzależniona od kawy, książek i czekolady. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci. „Między światami” to druga powieść autorki.

Między światami - ebook

24,18 zł 26,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!