Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Milcząca żona – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Karin Slaughter  

14.10.2020

14.10.2020

polski

528

HarperCollins

978-83-276-5488-5

Ocena: 5 (3 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Obserwuje.

Czeka.

Atakuje.

Która będzie następna?

PRAGNĄŁ TYLKO MIŁOŚCI…

Prowadząc śledztwo w sprawie zabójstwa, do jakiego doszło podczas zamieszek w więzieniu stanowym, śledczy Will Trent otrzymuje niepokojącą informację. Jeden z osadzonych twierdzi, że nie jest winny brutalnego przestępstwa, o które go oskarżono. Uważa, że został wrobiony przez skorumpowanych przedstawicieli organów ścigania, a rzeczywisty sprawca – seryjny zabójca kobiet – nadal jest na wolności. Osadzony stawia warunek: jeśli Will wznowi śledztwo w jego sprawie, on dostarczy GBI informacji koniecznej do rozwikłania sprawy zabójstwa w więzieniu.

Zaledwie kilka dni wcześniej kolejna młoda kobieta padła ofiarą bestialskiego mordu w parku narodowym na północy Georgii. To przypadek czy dzieło seryjnego zabójcy?

W miarę jak Will Trent bada okoliczności obu przestępstw, coraz wyraźniej dostrzega, że musi wrócić do starej sprawy, by znaleźć odpowiedź. Minęło prawie dziesięć lat – wspomnienia zdążyły ulecieć, świadkowie zapadli się pod ziemię, dowody zniknęły, a kłamstwa stały się prawdą. Will nie zdoła jednak wyjaśnić tej tajemnicy bez pomocy jedynej osoby, której nie chce w to wikłać: swojej dziewczyny, lekarki sądowej Sary Linton.

Kiedy przeszłość zderza się z teraźniejszością, Will uświadamia sobie, że może stracić wszystko, na czym mu zależy.

Milcząca żona - ebook

26,03 zł 27,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:5
  barbara wojcik/2021-08-03

  Swietny kryminal ,wstrzasajace losy zgwalconych dziewczyn

 • Ocena:5
  Renata Jezior/2020-12-22

  Dla mnie ta książka jest powrotem do korzeni. Autorka - według mnie oczywiście - miała już różne książki - rewelacyjne i te trochę słabsze. Natomiast ta książka powaliła mnie na kolana. To powrót do poziomu tych pierwszych jej książek. Rewelacja i mistrzostwo. Dawno nie miałam w ręku książki, którą czytałoby się z taką przyjemnością. Godna polecenia.

 • Ocena:5
  Jaroslaw Raczynski/2020-10-22

  Który to już tom ? Dla mnie nadal poziom mistrzowski. Świetne połączenie ,,8 lat wcześniej" i ,,teraz". No i wisienka na torcie - znowu mamy Jeffreya !!!!!! Polecam wszystkim miłośnikom sekcji zwłok :P

1 - 3 z 3 opinii