Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Miłość dla dorosłych – ebook

CENA NEXTO

Anna Ekberg  

20.06.2018

20.06.2018

polski

384

Świat Książki

9788381391061

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Mogłoby się wydawać, że Christian i Leonora mają wszystko. Udane małżeństwo, piękny dom z widokiem na fiord w Vejle i syna, który właśnie wygrał z ciężką chorobą. Ale na firmowym przyjęciu Leonora nakrywa męża z młodszą kobietą. Uświadamia sobie, że Christian może ją zostawić. Czy to możliwe? Czy odejdzie od kobiet, która poświęciła całe swoje życie i karierę, żeby zająć się chorym synem i rodziną? Leonora podejmuje decyzję: zamierza temu zapobiec za wszelką cenę i wszelkimi możliwymi środkami.

Miłość dla dorosłych to trzymający w napięciu thriller wielkiej namiętności i rodzinnej tragedii, która od wszystkich wymaga poświęcenia.

Miłość dla dorosłych - ebook

28,35 zł 31,50 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 17,33 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

18,90 zł 31,50 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 17,33 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    Wiesława Kamińska/2019-03-06

    Ależ mnie ta książka zmęczyła... Niby niezły thriller, niby ciekawy pomysł, ale dla mnie książka, jako całość, niestrawna. To tak po prawdzie mój pierwszy kontakt z duńską literaturą i za wcześnie, żeby na tym etapie budować jakieś poglądy na jej temat, ale ten thriller na pewno nie zachęci mnie do czytania kolejnych.
    Co mnie najbardziej drażniło? Wyobraźcie sobie, że emerytowany policjant jedzie na ślub swojej córki i ... (!!!) po drodze opowiada jedną z niewyjaśnionych spraw kryminalnych. No i jeszcze po co??? Po to, by pokazać, że miłość jest czymś ulotnym, przemijającym? Że bardzo blisko od miłości do nienawiści? Ostrzeżenie dla córki, która chce się związać z kimś, kogo kocha? Ponadto w książce cały czas pojawiają się retrospekcje z różnych okresów życia samego policjanta i bohaterów sprawy, którą opowiada córce ( taka trochę podwójna narracja). Te wszystkie wtrącenia często są bez ładu i składu, w niczym nie pomagają zrozumieć motywacji popełnianych czynów. trudno też jednoznacznie określić rys psychologiczny postaci, o których książka traktuje. Ciężko się to czyta, albo może nie byłam w nastroju, by sięgnąć akurat po taką lekturę...? Ja nie polecam, choć może to rzecz gustu. Dla mnie takie ciągłe wywnętrzanie się, swoisty catharsis bohaterów opowieści, było naprawdę męczące.

1 - 1 z 1 opinii