Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Modern love - 6 gorących opowiadań na walentynki – ebook

CENA NEXTO

LUST authors  

14.02.2022

14.02.2022

polski

80

LUST

9788728281413

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Modern Love to zbiór 6 romantycznych i seksownych opowiadań, które udowadniają, że miłość, pożądanie i cielesność mają różne oblicza.

„Zachwiane fundamenty. Dwa oblicza Sary Larson" Catriny Curant: Czy wózek inwalidzki jest ograniczeniem, czy ograniczenia mamy w głowie? Kim stanie się Łukasz, gdy postanowi realizować się w życiu bez względu na wszystko i gdy na jego drodze stanie nowa szefowa, zimna Sara Larson?

„Dojrzała rozkosz" Anny Kaveto: Dwoje dojrzałych ludzi po przejściach. Czy taka miłość może być namiętna i pełna rozkoszy?

„Odnaleźć swoje miejsce" Annah Viki M.: Drogi Ewy i Jana ciągle się rozchodzą. Jednak nie potrafią o sobie zapomnieć i rok w rok, w walentynki, kontaktują się ze sobą mimo innych relacji...

„Blizny" rehab-e: Czy starszy mężczyzna, zrażony poprzednimi relacjami, pozwoli sobie na nową znajomość z młodszym przystojniakiem? Jakie sekrety oboje skrywają?

„Walentynkowe tajemnice" Catriny Curant: Inez ma dar, chociaż czasami wydaje jej się, że jest to przekleństwo... widzi przyszłość ludzi, los ich miłości. A Wy? Odważylibyście się skorzystać z daru, aby zobaczyć swoją przyszłość z ukochaną osobą?

„W drodze do ciebie" Annah Viki M.: Ewa porywa Łucję w podróż, by przekonać ją do siebie. Tymczasem Łucja nie chce związać z kobietą, ponieważ boi się konsekwencji społecznych i rodzinnych. Czy ta podróż zbliży dziewczyny do siebie? Czy Ewa wyzna Łucji, co ją najbardziej podnieca?

Modern love - 6 gorących opowiadań na walentynki - ebook

8,99 zł 9,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 9,99 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

5,99 zł 9,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 9,99 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!