Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Mortalista – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Max Czornyj  

13.04.2022

13.04.2022

polski

400

Wydawnictwo FILIA

978-83-8195-973-5

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

OD ŚMIERCI NIE MOŻNA UCIEC. NIGDZIE.


W trakcie sprzątania domu, w którym niedawno natrafiono na zwłoki, zostaje odnaleziona sieć tuneli. Firma specjalizująca się w porządkowaniu miejsc zbrodni, odnajduje w nich makabrycznie upozowane ciała dzieci.

Czy lubiany przez wszystkich, emerytowany nauczyciel był seryjnym mordercą?

Czy to on odpowiadał za zaginięcia sprzed lat?

Tymczasem zostaje porwana kolejna osoba. Honoriusz Mond, wyzuty z emocji były kierownik katedry mortalistyki, jest specjalistą od umierania. Wie, że każda śmierć stanowi zagadkę, a po świecie chodzą zbrodniarze, którzy nigdy nie odpowiedzą za swoje czyny. Musi zrobić wszystko, by rozwiązać tę tajemnicę.

PÓKI NIE BĘDZIE ZA PÓŹNO I ŚMIERĆ NIE SIĘGNIE PO KOLEJNĄ OFIARĘ. NOWA SERIA AUTORA BESTSELLEROWEGO CYKLU O KOMISARZU Z LUBLINA, ERYKU DERYLE!

Mortalista - ebook

41,76 zł 44,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Aellirenn_czyta/2022-04-25

  Firma sprzątająca od zadań specjalnych - czyszczą miejsca zbrodni. Tym razem nie skończyło się na zwyczajnym wykonaniu zlecenia.

  Pierwszy tom nowej serii mnie zaskoczył. Czornyj przyzwyczaił nas do brutalnych i krwawych scen właśnie w swoich seriach, a łagodniejsze historie została na pojedyncze skoki w bok. Tutaj zaczyna się dość spokojnie, choć od śmierci uciec się nie da. Co ciekawe, mając u boku Honoriusza Monda, nawet się nie ma ochoty na ucieczkę.

  Autor postawił na ciut wolniejsze tempo akcji (nie mylić z nudą czy dłużyznami) i muszę przyznać, że tutaj to się sprawdziło idealnie. To jeden z tych kryminałów, którym chce się delektować. Tropy do rozwiązania zagadki podsuwane są bardzo sprytnie i łatwo je przeoczyć. Taki trochę sherlockowy klimat - jak mi się to podobało! Do tego dialogi, które rozładowywały napięcie i dodawały całej historii smaku. Mam nieodparte wrażenie, że Czornyj wskoczył na poziom wyżej, czego nawet nie oczekiwałam. Okazało się, że się da ��

  Ale jak ja mam się skupić na recenzji, jak podać obiektywnie wady i zalety powieści, kiedy odebrałam ją tak osobiście? Autor uderzył mocno w sam środek mojego serducha. Już przy dedykacji poczułam się totalnie rozczulona, a potem pokochałam Monda. Stał mi się bardzo bliski, bo Honoriusz to pierwszy bohater, który mnie rozumie w stu procentach i którego rozumiem ja.

  Znośnych dni Ci życzę Honoriuszu i czekam niecierpliwie na Twoje dalsze losy.

  A autorowi dziękuję za podjęcie trudnego tematu tej bardzo specyficznej choroby. Czapki z głów Pani Czornyj, czapki z głów.

1 - 1 z 1 opinii