Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Morze wspomnień – ebook

CENA NEXTO

Fiona Valpy  

22.03.2023

22.03.2023

polski

300

Świat Książki

9788382897418

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Morze wspomnień” to chwytająca ze serce powieść autorki bestsellera „Paryska krawcowa”, która zdobyła status najlepiej sprzedającego się e-booka platformy Amazon.

Gdy Kendra odwiedza niedomagającą babcię, ta ma tylko jedną prośbę – o spisanie jej historii, zanim wszystko zapomni.

W 1937 roku 17-letnia wówczas Ella ma spędzić lato na pięknej wyspie Île de Ré, gdzie poznaje charyzmatycznego, twórczego Christophe’a. Ella pierwszy raz naprawdę czuje się wolna. Wybuch wojny zmusza ją jednak do powrotu do Szkocji, gdzie pracuje jako wolontariuszka. Czuje, że dziewczyna, którą była na Île de Ré, odchodzi w zapomnienie. I zastanawia się, czy chce ten proces powstrzymać…

Morze wspomnień - ebook

37,11 zł 39,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Wiesława Kamińska/2023-04-01

  Mam wielką słabość do takich książek. Pozwalają marzyć, odejść od codzienności i wlewają się w każdą komórkę mojego ciała. Piękna, melancholijna, nieśpiesznie snująca się opowieśc, a spisywane przez Kendrę wspomnienia Elle, jej babci, kończącej swoją podróż na ziemskim padole, wzruszają do łez, dają wiele do myślenia i mają moc uzdrawiania wszelkich życiowych bolączek. Kendra przez cale życie trzymana była przez swoja matkę Rhondę z dala od babci i nigdy nie dowiedziałaby się, co tak bardzo poróżniło Elle i Rhondę, gdyby nie osobliwa prośba coraz słabszej babci, by spisać jej wspomnienia. Ponieważ Kendra zawsze marzyła o tym, żeby pisać, potrzebwała również odskoczni od swoich problemów rodzinnych, przystała na tą propozycję, by... czerpać garściami z tego, co między wierszami mogła usłyszeć od babci.
  A co tak naprawdę wydarzyło się w jej rodzinie?
  Polecam tą klimatyczną lekturę, pełną barw, uczuć i emocji.

1 - 1 z 1 opinii