Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Muzeum Fryderyka Chopina. Szlakiem warszawskich zabytków – ebook

CENA NEXTO

Ewa Chęć  

04.07.2012

19.04.2012

polski

5

Visits in Poland

978-83-63567-21-7

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • PDF

Pozycja z cyklu Szlakiem warszawskich zabytków napisana przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem w wykonywaniu swojego zawodu. Cykl składa się na wspaniały, wirtualny przewodnik po ciekawych obiektach turystycznych w Warszawie, który nie tylko sugeruje, co warto zobaczyć, ale także opowiada krótką historię danego miejsca. Dlatego zwiedzanie jest szybkie, proste i przyjemne. Utwór jest dostępny również w wersji dźwiękowej (MP3).

Opis

Pozycja z cyklu Szlakiem warszawskich zabytków. Jest napisana przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem w wykonywaniu swojego zawodu. Cykl stanowi wspaniały, wirtualny przewodnik o ciekawych obiektach turystycznych w Warszawie, który nie tylko sugeruje, co warto zobaczyć, ale także opowiada krótką historię o danym miejscu. Dlatego zwiedzanie jest szybkie, proste i przyjemne. Utwór jest dostępny również w wersji dźwiękowej (MP3).

Muzeum Fryderyka Chopina. Szlakiem warszawskich zabytków - ebook

2,21 zł 2,46 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2,21 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

1,48 zł 2,46 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2,21 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Maria Majtyka/2017-03-14

    Czytałam ten ebook. Znalazłam trochę informacji, chociaż spodziewałam się znaleźć ich dużo więcej. Uwielbiam muzykę Chopina. Byłam kilka razy w Warszawie, zwiedzałam wiele zabytków, ale muzeum Chopina jeszcze nie widziałam. Najlepiej się coś ogląda na miejscu. Sądzę, że ten przewodnik to reklama tegoż muzeum.

1 - 1 z 1 opinii