Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Na końcu ulicy – ebook

CENA NEXTO

Diane Chamberlain  

09.08.2022

09.08.2022

polski

464

Prószyński Media

9788382957310

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Rodzinny dramat, mroczna tajemnica i grzechy z przeszłości…Kiedy mąż Kayli Carter ginie w wypadku na budowie ich wymarzonego domu, kobieta wie, że ze względu na ich czteroletnią córeczkę musi się trzymać. Budynek w Round Hill zawsze będzie jednak wywoływać tragiczne wspomnienia… Kiedy Kayla spotyka dziwną starszą kobietę, która mówi jej, by zrezygnowała z zamieszkania w tej okolicy, prawie się zgadza. Szybko okazuje się też, że samo miejsce skrywa sekrety sięgające dekad wstecz… Czy Ellie Hockley, sąsiadka Kayli, naprawdę chce naprawić zło z przeszłości? Czy kluczem do zagadki jest dom na końcu ulicy? Odpowiedź na te pytania znajduje się w najnowszej powieści Diane Chamberlain - historii o szokujących uprzedzeniach, przemocy, zakazanej miłości, poszukiwaniu sprawiedliwości i dwóch związanych ze sobą węzłem tajemnicy rodzinach.Gdy nadchodzi pora na rodzinne historie z nutą napięcia, nikt nie pisze lepszych niż Diane Chamberlain.„Marie Claire”Diane Chamberlain w najlepszym wydaniu… Jej najnowsza powieść - opowiedziana z wyczuciem i pewnością - sprawi, że będziesz płakać, gotować się ze złości i zagryzać paznokcie. Uwielbiam każdą książkę tej autorki, ale Na końcu ulicy to bez wątpienia jej największe osiągnięcie.Sally Hepsworth

Diane Chamberlain jest wielokrotnie nagradzaną autorką kilkudziesięciu powieści, przetłumaczonych na kilkanaście języków i plasujących się na najwyższych miejscach list bestsellerów. Mieszka w Karolinie Północnej.

Na końcu ulicy - ebook

32,40 zł 36,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 23,40 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

21,60 zł 36,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 23,40 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Maria Stępień/2022-10-06

    Powieść przeczytałam z wielkim zainteresowaniem. Łączy ona tajemnicę z dawnych bolesnych dla amerykańskiego Południa wydarzeń z dramatem rodzinno-społecznym. Bohaterki powieści Diane Chamberlain stykają się z niechlubną historią miejsca ,w którym chcą zamieszkać. Miejsca, w którym wyrządzono wiele krzywd na tle rasowym. Autorka porusza tematy rasizmu, wykluczenia, nienawiści i uprzedzeń, a także zakazanej miłości głęboko skrywane przez mieszkańców miasteczka. Po przeczytaniu książki czułam wiele emocji, między innymi smutek i gniew na to, że siła uprzedzeń jest tak silna i żywa mimo upływu lat. Gorąco polecam.

1 - 1 z 1 opinii