Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Na skraju świata – ebook

TANIEJ 7 %

Katarzyna Archimowicz  

10.02.2021

10.02.2021

polski

496

Czarne

9788381911870

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Olga to ambitna i odnosząca sukcesy dyrektorka wielkiej korporacji. Od dziesięciu lat jest w szczęśliwym związku, ma zaufanych przyjaciół i kochającą rodzinę. Pewnego dnia jeden telefon wywraca jej życie do góry nogami. Wszystko zaczyna się rozpadać. Partner popada w uzależnienie i poważne kłopoty finansowe, a ukochany ojciec przyjeżdża z Włoch, by zdradzić pewną rodzinną tajemnicę… Olga będzie musiała wyruszyć w podróż do swoich korzeni i zmierzyć się z narastającymi lękami, a przede wszystkim znaleźć odpowiedź na pytanie: kim jestem?

Na skraju świata” to pełna ciepła opowieść o poszukiwaniu własnego miejsca w świecie i o prawdziwej miłości, która potrafi zjawić się wtedy, kiedy najmniej jej oczekujemy.

Na skraju świata - ebook

29,67 zł 31,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Wiesława Kamińska/2021-02-17

  Oj, jak dobrze mi się tą książkę czytało...
  Ile refleksji i wzruszeń spowodowała ta lektura...
  To jest to, "co tygryski lubią najbardziej"
  Olga Doronin, główna bohaterka, wydaje się być absolutnie spełniona. Ma ciekawą pracę na odpowiedzialnym stanowisku, ma pieniądze, wypasiony apartament, nienaganny wygląd i stałego od dziesięciu lat partnera, z którym wiąże duże nadzieje na przyszłość, ma zdawałoby się kochającą rodzinę i... nagle wszystko to staje się jedynie ułudą. W jednej chwili wszystko staje na głowie, partner okazuje się zupełnie kimś innym, a ukochany ojciec okazuje się... wcale nim nie być.
  Z tego punktu wyrusza w daleką podróż do swoich korzeni. Dowiaduje się o prawdziwej rodzinie, o której nie miała pojęcia, poznaje życie od zupełnie innej strony. Nadal spełnia się zawodowo, dyryguje, jak dobrze naoliwiony automat całą rzeszą ludzi, ale coraz bardziej odczuwa brak bliskości z kimś, z kim mogłaby poruszyć każdy temat, na kim mogłaby się wesprzeć, kogo mogłaby obdarzyć prawdziwym uczuciem. Przeczytajcie, jaka drogę przeszła, by oswoić samą siebie, tą mniej znaną, bardziej ludzką...
  Piękna i nastrojowa książka, która daje wiele do myślenia, bo czasami zapętlamy się w swoim życiu, nie do końca zdając sobie z tego sprawę. Polecam

1 - 1 z 1 opinii