Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nadchodzący sztorm – ebook

TANIEJ 7 %

Richard Castle  

26.06.2013

03.12.2012

polski

92

12 Posterunek

978-83-63737-02-3

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Kiedy Derrick Storm musiał opuścić CIA, nie mógł tak po prostu się wycofać. Musiał upozorować własną śmierć. Gdy więc jego były szef, który w przeszłości uratował mu życie, prosi go o wyświadczenie przysługi przeprowadzenia śledztwa w sprawie głośnego porwania, Storm wie, że gra idzie o wyższą stawkę niż tylko życie syna senatora. Podjęcie się śledztwa oznacza przywrócenie Storma z wcześniejszej emerytury i jego powrót do Waszyngtonu. Działając obok seksownej agentki FBI April Showers, ale niezupełnie z nią współpracując, Storm musi odgadnąć, o co chodzi w zagmatwanym gąszczu żądań okupu i skomplikowanej sieci prywatnych związków i międzynarodowej polityki. Dociera do samego sedna sprawy porwania, ale sztorm wciąż się zbliża…

Nadchodzący sztorm - ebook

13,86 zł 14,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    Katarzyna Ambroziak/2014-09-30

    „Nadchodzący sztorm” to pierwsza część trylogii przygód Derricka Storma,, Richarda Castle’a. Thiller szpiegowski krótki, a dzięki temu szybko się go czyta.
    Derrick Storm to były agent CIA, który wiele lata temu upozorował własną śmierć, by móc odejść z wywiadu. Ale jak się okazuje nie tak łatwo opuścić agencje rządowe, które prędzej czy później się o człowieka upomną… Tak jest i w tym przypadku. Były szef agenta prosi go o przysługę przeprowadzenia śledztwa w sprawie głośnego porwania. Storm podejrzewa, że zagadka będzie bardzo trudna do rozwiązania zwłaszcza, że nie o chodzi tylko o życie pasierba senatora.
    Oczywiście książka była niewiarygodnie przewidywalna, ale domyślam się, że taka miała być. Mi osobiście się podobała. Może nie porywa, szału nie ma, ale przyjemnie przy tej pozycji się „odstresować”.

1 - 1 z 1 opinii