Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nasturcje i ćwoki – ebook

TANIEJ 5 %

Marcin Szczygielski  

20.05.2005

polski

248

Latarnik Instytut Wydawniczy

978-83-60000-60-1

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Nasturcje i ćwoki, czyli kryminał romantyczny, to humorystyczna historia sercowych perypetii stylistki jednego z popularnych kobiecych magazynów.

Rozczarowana ostatnim nieudanym związkiem bohaterka postanawia od tej pory kierować się w miłości rozumem, a nie sercem i starannie wybiera kolejnego kandydata. Jej wybór pada na mieszkającego za ścianą sąsiada. Dziewczyna razem ze swoją przyjaciółką starannie „rozpracowują” nieświadomego ich planów chłopaka, śledząc każdy jego krok.

Pech w tym, że kiedy już główna bohaterka dochodzi do wniosku, że jej wybór jest słuszny i przystępuje do działania, kandydat nie przejawia najmniejszych chęci do zawarcia bliższej znajomości. W dodatku na horyzoncie pojawia się poprzedni narzeczony, który usiłuje odzyskać serce dziewczyny. Jej życie zaczyna się komplikować, a jakby tego wszystkiego było mało przypadkowo wplątuje się w sensacyjną aferę, w której niebagatelną rolę odgrywa tajemniczy pustostan oraz pewien hydraulik.

Jak znaleźć na to wszystko czas i siły, kiedy praca zajmuje dwanaście godzin na dobę, a despotyczna szefowa zmusza do coraz bardziej karkołomnych wysiłków w zdobywaniu kolejnych „prezentów dla czytelniczek” dołączanych do pisma?

Nasturcje i ćwoki - ebook

18,90 zł 19,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Karolina Kapusta/2012-12-19

  Dawno nie spotkałam tak irytującej osoby jak główna bohaterka powieści "Nasturcje i ćwoki". Okropna, zadufana w sobie, deprecjonująca każdego kto wygląda lepiej, ma lepsze (lub jakiekolwiek!) pomysły, kto mówi z sensem, ma lepsza pracę itp. itd. Koszmarna osobowość, irytująca, denerwująca i po prostu nieprzyjemna.
  I nawet czytanie o niektórych zabawnych perypetiach jej i jej przyjaciółki nie pomaga.
  Trzeba jednak przyznać, że za stworzenie takiej bohaterki, zajrzenie do jej głowy i pokazanie jej nam - czytelnikom -(i to w dodatku w świetnym pisarsko stylu) należą się autorowi wielkie brawa.

1 - 1 z 1 opinii