Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nie całkiem białe Boże Narodzenie – ebook

TANIEJ 7 %

Magdalena Knedler  

17.01.2018

17.01.2018

polski

436

Novae Res

978-83-8083-729-4

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Zagubiony w lesie pensjonat Mścigniew tuż przed świętami Bożego Narodzenia wypełnia się z pozoru zwyczajnymi gośćmi, z których każdy ma niebagatelne powody, by spędzić ten czas właśnie tam – w spokoju i w oddaleniu od zgiełku codzienności. Kiedy więc pewnego poranka amatorka nordic walkingu, Olga Mierzwińska, przed wyjściem na trening odkrywa w wannie trupa, nikt nie jest zadowolony, a najmniej właściciel, który staje na głowie, by zatrzymać gości w pensjonacie. Policja początkowo uznaje sprawę za wypadek. Jednak kiedy ta sama dziewczyna znajduje podczas spaceru kolejne zwłoki, sytuacja staje się poważna i do akcji postanawia wkroczyć detektyw Romanowski – amator krówek ciągutek i ekstrawaganckich krawatów.

Osobliwa zagadka, krzątanina podejrzanych i wreszcie duet śledczych, który szuka mordercy w niemal aktorski sposób. Magdalena Knedler potwierdza, że potrafi operować nie tylko klasyką kryminału, ale równie swobodnie wykracza poza jej ramy, aby nadać powieści autentycznego humoru. Polecam nie tylko na święta! - Miłka Kołakowska, mozaikaliteracka.pl


Nie całkiem białe Boże Narodzenie - ebook

30,69 zł 33,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Jula/2019-02-28

    Ciekawy klasyczny kryminał, którego akcja dzieję się w okresie przedświątecznym w pensjonacie na odludziu. Ciekawie skonstruowana akcja, różnorodni bohaterowie, z których każdy ukrywa jakieś sekrety. Fajnie poprowadzona akcja i ciekawe rozwiązanie. Polecam.

1 - 1 z 1 opinii