Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nie wiesz wszystkiego – ebook

BestsellerCENA NEXTO

Marcel Moss  

12.08.2020

12.08.2020

polski

384

Wydawnictwo FILIA

978-83-8195-254-5

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

TEGO DNIA NIE IDĘ DO SZKOŁY. WRACAM DO DOMU I ZAMYKAM SIĘ W SYPIALNI. ODEBRANO MI WSZYSTKO, CO BYŁO DLA MNIE WAŻNE. NIE MAM JUŻ NIC.


Uczniami prestiżowego warszawskiego liceum wstrząsa wiadomość o śmierci dwojga uczniów. Otylia – szkolny wyrzutek i niedoszła samobójczyni. Alan – najpopularniejszy uczeń w liceum i kapitan drużyny siatkówki. Nie znali się, pochodzili z innych środowisk, ale z jakiegoś powodu oboje spotkali się w nocy na dachu opuszczonej hali i skoczyli, umierając na miejscu.

Opinia publiczna szybko wydaje wyrok i oskarża Otylię o nakłonienie Alana do samobójstwa. Jej najlepsza przyjaciółka Marta nie wierzy, że dziewczyna byłaby do tego zdolna.
Pewnego dnia ktoś wysyła wiadomość, która staje się początkiem zabawy w kotka i myszkę z osobą, która zna prawdę i zamierza ją ujawnić na własnych warunkach.

LUDZIE W SZKOLE MYŚLĄ, ŻE NIE MIAŁ WAD, ALE JA ZNAM PRAWDĘ. WIEM, CO ZROBIŁ, I WCIĄŻ NIE MOGĘ W TO UWIERZYĆ.

Nie wiesz wszystkiego - ebook

27,81 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Halina Grice/2020-11-04

  „Nie wiesz wszystkiego” powinna być lekturą obowiązkową dla dzisiejszych nastolatków i ich rodziców. Szczerze! Trochę przypominała mi „13 powodów” Jaya Ashera, tylko przeniesione na nasze polskie poletko. Ta książka od pierwszego zdania wciągnęła mnie w swój klimat i nie wypuściła aż do końca. Bardzo prawdziwa, ukazująca przerażający świat, w którym żyje dzisiejsza młodzież. Świat, w którym największą wartością jest kasa, jak największe grono followersów na Instagramie czy fejsie, szczupła sylwetka, zrobiona twarz i modne ciuchy. Za tym wszystkim kryją się dzieciaki, które tak naprawdę tego wszystkiego nie potrzebują, chcą tylko być kochane i rozumiane. Nigdy jednak się do tego nie przyznają, bo to obciach okazać słabość. Popłakać można sobie w nocy do poduszki, ale tak, żeby rodzice nie słyszeli, bo przecież i tak nie zrozumieją. Aż dojdzie do tragedii.

  Otylia i Alan. Ona wyrzutek, on jeden z najbardziej popularnych chłopaków w liceum. Skaczą z dachu. Razem. Giną. Dlaczego? Przecież nic ich nie łączyło. A może jednak? Marta, jedyna przyjaciółka Otylii i kolejny szkolny wyrzutek, za wszelką cenę chce dotrzeć do prawdy. Co wyjdzie na jaw?

  Przeczytajcie.

1 - 1 z 1 opinii