Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Niechciane – ebook

CENA NEXTO

Iwona Żytkowiak  

18.03.2022

16.03.2022

polski

448

Replika

9788367295093

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Fascynujące dzieje kilku pokoleń silnych kobiet

Kiedy Tekla Tracz wchodzi po trapie liniowca pasażerskiego złamana bólem z powodu pozostawionej na pastwę losu w Ameryce córeczki Kasi, nikt nie jest w stanie przewidzieć, że to dramatyczne dla niej wydarzenie zdeterminuje losy następnych pokoleń.

Rozciągnięta w czasie opowieść o kobietach z rodziny Traczów rozpoczynająca się w pierwszych latach XX wieku. Tekla, Barbara, Monika i Waleria – choć popełniają błędy przodkiń i płacą za to wysoką cenę, to jednak wciąż szukają w sobie siły do walki z przeciwnościami losu.

Wydawałoby się, że o kobietach powiedziano już wszystko. Jak jednak pokazuje Iwona Żytkowiak, nic bardziej mylnego. Ta zaczynająca się w XX wieku a kończąca współcześnie opowieść o genie „niechciejstwa” to sugestywne studium wielopłaszczyznowej roli kobiety, do której nie opracowano instrukcji obsługi. To książka o Was i dla Was – odważna, przejmująca i wzruszająca.

Bezapelacyjnie polecam! Wioleta Sadowska

Niechciane - ebook

32,46 zł 34,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Wiesława Kamińska/2022-04-20

  Książka niesamowita i wstrząsająca...
  Jak trudne potrafią być relacje rodzinne, jak wiele otrzymujemy i przekazujemy w genach, jak bardzo nasz ogląd życia zależy od warunków, w których wzrastamy, jak trudno nauczyć się kochać, wyrażać swoje uczucia, jeśli w procesie kształtowania naszej osobowości zabrakło miłości...
  Portrety psychologiczne wszystkich bohaterek tej książki, to maestria ze strony autorki, a wszystko, czego w życiu doświadczyły kobiety z rodu Traczów, wspaniale tłumaczy ich problemy i życiowe wybory. Odrzucane i przez to odrzucające. Po prostu niechciane i zasklepione w swoich skorupach po to, by już nikt nie mógł ich zranić.
  Jedno, czego mi w tej lekturze zabrakło, to brak nadziei na pojednanie bliskich sobie osób, ale po tym wszystkim, co się wydarzyło, trudno o optymizm.

1 - 1 z 1 opinii