Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Niespodzianki losu – ebook

CENA NEXTO

Krystyna Mirek  

19.05.2021

19.05.2021

polski

328

Wydawnictwo FILIA

978-83-8195-561-4

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Wielki powrót do Jabłoniowego Sadu!

W jabłoniowym sadzie nadeszła kolejna mieniąca się kolorami wiosna.Mieszkańcy domu z drewnianym gankiem spełnili już wiele ze swoich marzeń. W tym jedno największe seniora rodu, by wszystkie jego córki były szczęśliwe. Czy uda się ten stan zachować na dłużej? Życie niesie ze sobą wiele niespodzianek.

Julia, młoda pani weterynarz, urodziła dwie córeczki. Bliźniaczki. I nie jest jej łatwo z rozpędzonego życia zawodowego nagle przestawić na zupełnie inny tor. Wydaje się mieć wszystko, a jednak nosi w sobie ukrytą tajemnicę.

Maryla najstarsza z sióstr Zagórskich przeprowadziła się do rodziców.Powoli przejmuje obowiązki mamy, ale wciąż coś ją zaskakuje. Zwłaszcza nagłe pojawienie się zupełnie obcej kobiety, którą ojciec któregoś dnia przyprowadza na kolację. Kim jest tajemnicza Weronika? Dlaczego Jan Zagórski tak mocno angażuje się w jej sprawy. Czy to jego córka? To wydaje się kompletnie nieprawdopodobne. A jednak coś jest na rzeczy.

Niespodzianki losu - ebook

27,81 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2021-08-05

    Jak miło było znowu wrócić do Jabłoniowego sadu i rodziny Zagórskich. Uwielbiam sagi rodzinne i nawet jesli w tej części tempo jakby spadło, los przygotował dla rodziny Zagórskich całe mnóstwo niespodzianek. Być może za jakiś czas autorka ponownie zabierze nas w okolice Krakowa do domu pośród jabłoni, gdzie rodzina stanowi wartość nadrzędną, a niewielka księgarnia w starej kamienicy jest nicią łączącą kolejne pokolenia.
    Idealna lektura na wakacyjny czas i polecam miłośnikom rodzinnych historii, które idealnie odrywają nas od tego, z czym sami idziemy przez życie

1 - 1 z 1 opinii