Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Niezwykły pies Bruno – ebook

CENA NEXTO

Ewa Zienkiewicz  

30.05.2019

30.05.2019

polski

Novae Res

978-83-8147-393-4

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Gdy w twoim życiu niespodziewanie pojawia się pies, szykuj się na zmiany!

W życiu Julii zapanowała irytująca nuda. Synowie niespodziewanie zerwali z nią kontakt, mąż związał się z inną kobietą, skończyła się praca zawodowa. Rutynę dnia codziennego przerywa nagłe pojawienie się przed jej mieszkaniem tajemniczego psa. Uroczy jamnik z miejsca zaskarbia sobie przyjaźń Julii. Ułożony i inteligentny i jak się okazuje, ma też swoje hobby – wędkarstwo. Wraz z upływem czasu Julia nabiera przekonania, że to właśnie za sprawą jej nowego czworonożnego towarzysza zaczyna się dziać wokół niej coraz więcej pozytywnych rzeczy, pełnych emocji zbiegów okoliczności, a życie nabiera rumieńców. Z impetem wkraczają w nie: interesujący mężczyzna, czyli sąsiad z osiedla, bliższe i dalsze wyprawy nad wodę oraz zagadkowy wątek adopcji… Skąd wziął się Bruno? W jakim celu przybył? Czy to możliwe, by jeden niepozorny pies okazał się lekiem na całe zło? 

Bruno jest potwierdzeniem, że psi przyjaciel jest w stanie zmienić życie człowieka. 
Agnieszka Juja, aga-zaczytana.blogspot.com

Niekiedy szczęście biega na czterech łapach i trąca nas zimnym nosem. „Niezwykły pies Bruno” to pełna humoru opowieść o tym, że nigdy nie jest za późno, by otworzyć swoje serce i naprawdę zacząć żyć.
Monika Arora, papierowybluszcz.wordpress.com

Ewa Zienkiewicz swoją rozczulającą opowieścią o nietypowej przyjaźni pomiędzy psem i człowiekiem pokazała, że najbardziej przełomowe chwile w naszym życiu pojawiają się w najmniej oczekiwanych momentach. Po przeczytaniu tej refleksyjnej historii stwierdziłam, że każdy z nas powinien spotkać na swojej drodze takiego psiego przyjaciela, jakim jest Bruno. To była wciągająca oraz niezwykła literacka przygoda!
Wioleta Sadowska. subiektywnieoksiazkach.pl

Ewa Zienkiewicz jest z wykształcenia architektem, a z zamiłowania pisarką. W swoich książkach nawiązuje do własnych doświadczeń w zawodzie nauczycielki, urzędniczki, projektantki, a także do podróży po krajach Afryki, Azji i Ameryki Południowej.

Niezwykły pies Bruno - ebook

19,80 zł 22,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 13,20 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

13,20 zł 22,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 13,20 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Wiesława Kamińska/2019-10-08

  Od pierwszych stron tej książki pokochałam Julię, jej główną bohaterkę, która po latach poświęconych rodzinie nagle została sama. Mąż odszedł do innej kobiety, synowie dosłownie z dnia na dzień niemal całkowicie zerwali z nią kontakt, a na dodatek przeszła na emeryturę. Jej świat zmienił się w każdym względzie, wyrzucając ją „poza nawias”.
  Historia Julii i jej psiego przyjaciela Bruno to wspaniała opowieść o sile więzi między człowiekiem i zwierzęciem. Opowieść dobitnie pokazująca to, iż materialna płaszczyzna życia nie jest dla człowieka najważniejsza, gdyż to zwykłe poczucie bycia potrzebnym napędza nas do działania.
  Każdy miłośnik zwierząt zakocha się w tej historii, a wielkim plusem tej ksiązki jest także jest jej realizm. To ciepła, pełna humoru opowieść o tym, że warto kochać, niezależnie od wieku i każdego dnia cieszyć się tym, co zsyła nam los.

1 - 1 z 1 opinii