Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nim skończy się noc – ebook

BestsellerCENA NEXTO

Bartosz Szczygielski  

10.08.2022

10.08.2022

polski

376

Czwarta Strona

9788367324656

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

"Najłatwiej okłamać tych, których kochasz. 

Agata kocha męża, ale już go nie lubi. Monika satysfakcję w sypialni osiąga poza małżeńskim łożem. Justyna życiową tragedię przeżywa zupełnie sama, choć nie powinna.  

Wszystkie spędzają weekend z mężami w idealnym miejscu, by naprawić swoje związki. Chcą oderwać się od rozpraszających zdobyczy cywilizacji, dzwoniących smartfonów i ciągłych powiadomień. Miało być tak romantycznie. Kominek, sypiący za oknem śnieg i oni.

Las, spokój i nadzieja. Przecież ona umiera ostatnia. Ale śmierć miała inne plany. Przyszła wcześniej, niezapowiedziana, by zabrać… kogoś. 

Trzy pary, sześć osób i setki kłamstw. 

I ktoś, kogo nikt się nie spodziewał.  

Emocjonujący thriller o ludzkich słabościach i konsekwencjach budowania relacji opartych na kłamstwach. Tam, gdzie kończy się prawda rozpoczyna się pełna pułapek gra, której finału nie sposób przewidzieć. "

Nim skończy się noc - ebook

33,39 zł 35,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Elżbieta Wantoła/2022-10-10

    Trzy małżeństwa, sześć osób, morderstwo i on, policjant, który nie wiadomo dlaczego trafił do tego klimatycznego miejsca. Idealna sceneria do napisania wciągającego thrillera, takiego nie pozwalającego się oderwać od intrygi. Ilość bohaterów, ich historię oraz częste retrospekcje sprawiły iż miałam momenty zwątpienia, w jakim kierunku książka zmierza. Nie udało mi się jej czytać z zapartym tchem ale z ciekawością, czy dobrze odgadłam, kto stoi za tym wszystkim. Mnogość problemów i relacje, z którymi nasi bohaterowie mają duży problem, sprawiły iż było jeszcze ciekawiej. Ludzie w momentach zagrożenia stają się nieobliczalni, czy tym razem też tak było?Niewiedza czy dobrze trafiłam i w czym tkwi sekret tego miejsca, które miało naprawiać związki, wśród lasów i śniegu sypiącego z nieba, dawała niesamowitego kopa. Motywacja i sam pomysł doprowadzają nas do otwartego zakończenia, które daje nam nadzieję na ponowna wizytę w Kredowych Wzgórzach

1 - 1 z 1 opinii