Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nocny dyżur – ebook

CENA NEXTO

Robin Cook  

06.09.2023

06.09.2023

polski

344

Rebis

9788383387789

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Kolejne śledztwo doktora Jacka Stapletona.

W szpitalnym garażu zostaje znalezione ciało doktor Sue Passero. Laurie jest przekonana, że Sue nie miała problemów ze zdrowiem i jej śmierć nie wydaje się taka oczywista. Jako szefowa Inspektoratu Medycyny Sądowej powierza sekcję zwłok przyjaciółki swojemu najsprawniejszemu podwładnemu – niestrudzonemu Jackowi.

Ku zaskoczeniu Laurie i Jacka sekcja nie przynosi jednak rozstrzygających odpowiedzi. Zaintrygowany Jack rozpoczyna dochodzenie w szpitalu, w którym Sue pracowała i zmarła – zamienia się ono w zabójczą grę z inteligentnym, obłąkanym zabójcą.

Nocny dyżur - ebook

35,25 zł 37,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Elżbieta Wantoła/2023-09-17

  "Nocny dyżur" to już trzynasty tom serii Robina Cook'a. Czy trzeba je czytać w kolejności? Powiem szczerze, że ja czytałam tylko pojedyńcze tomy i myślę, że śmiało możecie przeczytać ten bez znajomości poprzednich, bo sprawa rozpoczyna się w tym tomie.

  To jest wyjątkowy dyżur. Rozpoczyna się spokojnie, nikt nawet nie spodziewa się jak drastycznie się zakończy. Laurie i Jack będą musieli pożegnać swoją wieloletnią przyjaciółkę. Doktor Sue była im szczególnie bliska. Była też lekarką niezwykle cenioną wśród pacjentów i personelu. Kto mógł chcieć jej śmierci?
  Mąż nie zgadza się na przeprowadzenie sekcji zwłok, czy ma jakiś związek z jej śmiercią? Czy to było samobójstwo? Pytania się mnożą, a odpowiedź na nie może okazać się druzgocącą.
  Czy Sue mogła mieć wrogów?

  Muszę przyznać, że dla mnie największym plusem jest klimat tej książki. To jak od początku zostajemy wciągnięci w fabułę, jak bardzo zależy nam na odkryciu prawdy wspólnie z Laurie i Jackem. Tutaj czuć taką sympatię do bohaterów, ogromnie szkoda było mi Sue, mogła mieć przed sobą świetlaną przyszłość. Niestety wszystko potoczyło się inaczej... Jack ma tylko jedną misje, odkryć co było przyczyną jej śmierci. Nie spodziewa się, że odkrycie prawdy przyniesie tyle konsekwencji. Gdyby nie Laurie...

  Mogła bym pisać o tej książce w nieskończoność. Jest świetna. Totalnie mnie zachwyciła i czytałam ją jak na szpilkach. Szczególnie zakończenie, kiedy drżałam o losy bohaterów. Polecam całym sercem!

1 - 1 z 1 opinii