Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Noni. Polinezyjski owoc. Lecznicze korzyści dla zdrowia – ebook

PROMOCJA

Renata Zarzycka  

14.09.2021

10.09.2021

polski

178

Akademia Rozwoju Coaching Życia

978-83-7853-544-7

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Autorka książki wierzy, że Noni, to "Owoc wszechczasów"! Dlaczego? Mówi się, że polinezyjski owoc noni, to remedium na ponad 100 chorób.Uzdrawiające właściwości noni, czyli morwy indyjskiej, są znane Polinezyjczykom od stuleci. Kahuni, czyli hawajscy szamani i uzdrowiciele czcili tę roślinę, natomiast Europejczycy dopiero stosunkowo niedawno odkryli jej leczniczą moc. Czas abyś poznać niezwykłe zdrowotne korzyści owocu noni, w przypadku pomocy w najtrudniejszych chorobach takich jak np. w nowotworowych, w cukrzycy, w autyzmie czy w chorobach układu krązenia, nerwowego i setkach innych. Noni stosuje się w celu wzmacniania organizmu i detoksykacji oraz regeneracji i naprawy kodów genetycznych DNA.

Lecznicze korzyści dla zdrowia NONI wynikają z faktu, że owoc ten jest zdoskonałym źródłem witamin, składników mineralnych i aminokwasów oraz posiada niezwykle silne właściwości przeciwbólowe. Autorka przedstawia informacje pozyskane bezpośrednio od mieszkańców wysp Polinezji Francuskiej, które potwierdziły się podczas jej wieloletniej praktyki zawodowej. Ludzie ci zalecają noni przy ciężkich chorobach skóry, owrzodzeniach, ropniach i ranach. Piją sok przy zakłóceniach układu immunologicznego, przeziębieniach, infekcjach bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych, jak również nadciśnieniu, zapaleniu płuc, malarii czy grypie. Podaje się go diabetykom, osobom cierpiącym na raka w białaczne, w skłonności do torbielowatości, cyst, wodniaków jąder i jajowodów, polipy jelita grubego, na różne guzy, mięśniaki, narośla, brodawczaki, w przypadku zapalenia prostaty i na inne rodzaje, szczególnie guzów nowotworowych nieoperacyjnych). Również  przydaje się w leczeniu dróg oddechowych, kaszlu, a także hemoroidów.

Noni zawiera wyjątkowo wysokie stężenie prokseroniny, enzymu mającego zdolność naprawy chorych komórek, w tym nowotworowych. Obecność tego związku tłumaczy zdumiewające właściwości terapeutyczne, potwierdzone w wielu badaniach naukowych. Naukowcy odkryli, że owoc noni posiada ponad 200 cennych składników, m.in. prokseronina, enzymy, ligniny i błonnik oraz bioenergia słońca, działającą jak „bioenergoterapeuta”. Ponad to, antrachinony, zwiększają sprężystość stawów i tkanki mięśniowej, co chroni przed poczuciem dyskomfortu ciała. Uelastyczniają skórę, zapobiegając powstawaniu zmarszczek. Noni zawiera najwięcej związków irydoidowych spośród poznanych dotychczas roślin. Związki te mają silne właściwości przeciwzapalne. Owoc ten stosowany jest jako naturalny środek w profilaktyce chorób sercowo-naczyniowych oraz w hamowaniu aktywności wirusowo-bakteryjnej. Wspomaga działanie rozkurczowe w mięśniach, w sercu, w naczyniach krwionośnych, w jelitach i w płucach oraz podczas menstruacji. Noni wymusza większe wytwarzanie hormonu i pobudza układ hormonalny do pracy.

Badania naukowe na temat owocu noni prowadzone są od 1950 r. Ekspert w dziedzinie botaniki tropikalnej Jay Rame stwierdził: (...) Od 13 lat, w ciągu których zajmowałem się badaniem rośliny noni, jestem zachwycony jej cudownym działaniem leczniczym. Sukces i użyteczność tej rośliny, tak często opisywane w starych bajkach i podaniach, został już wielokrotnie potwierdzony przez liczne badanie naukowe. Jednak, aby uzyskać jak najwięcej korzyści z tej rośliny, przy kupowaniu produktu noni, trzeba sprawdzić jego pochodzenie, jakość i stężenie (...). W 1950 r. O.A. Bushnell opublikował w „Pacific Science” artykuł o antybakteryjnych właściwościach owocu noni. Bushnell i współpracownicy odkryli, że ekstrakt z owocu noni wykazywał umiarkowane właściwości antybiotyczne przeciw różnym szczepom Salmonella i Shigella. Ponadto Levand odkrył, że świeży sok z owocu był aktywny przeciw Pseudomonas aeruginosa, Proteus morganii, Staphybcoccus aureus, Bacillus subtilis i Escherichia coli oraz oświadczył, że asperuloside root – substancja czynna odnaleziona w noni, może być aktywnym składnikiem przeciwbakteryjnym. Obserwowano również przeciwbakteryjną aktywność przeciw pięciu różnym szczepom patogenów jelitowych: Salmonella typhosa, Salmonella montevideo, Salmonella schottmuelleri, Shigelia paradysenteriae BH i Shigella paradysenteriae III-z. Noni może być podwójnie toksyczne dla atakujących patogenów, a zarazem neutralizujące toksyny już w organizmie człowieka chroniąc tym samym komórki przed uszkodzeniami, jak również wspomagając oczyszczanie organizmu. Tym samym daje to szansę chorym do wspomagania leczenia groźnych infekcji bakteryjnych, np. tzw. sepsy i innego typu ciężkiego zatrucia organizmu.

Doktor Renata Zarzycka, jako naukowiec, uwzględnia również dyscyplinę naukową współczesnej fizyki kwantowej zastanawiając się nad tym, "Co z bioenergią roślin?" Jak działa ona w owocu noni, a jak w innych roślinach i we współczesnym pożywieniu. Zagadnienie to poruszane jest w rozdziale "Roślinny bioenergoterapeuta", gdzie audtorka tłumaczy uzdrawiającą moc owocu noni, na podstawie kwantowej mocy uzdrawiania tego owocu. Roślinne uzdrawianie kwantowe to uzdrawianie za pomocą energii naszego pożywienia, jak również obecności roślin w naszych domach oraz w otaczającej nas przestrzeni natury. Wykorzystując energię pochodzącą z głębi roślin, człowiek z powodzeniem może wmocnić wibrację w komórkach, poprzez rezonans magnetyczny poprawić częstotliwośc komórek i przywrócić właściwe ich drgania, a tym samym uzdrowić sam siebie. W tej metodzie już tylko świadomość samouzdrawiania i wiara w skuteczność terapii, pomaga dokonać cudów, na poziomie fizyki kwantowej. Doskonale sprawdza się w walce z najpoważniejszymi schorzeniami ciała, a także ducha (psyche czyli psychiki). Dzięki uzdrawianiu kwantowemu żywności oraz dzięki wzmocnieniu psychiki, organizm szybciej zdrowieje z wielu poważnych dolegliwości. Działa tu sama natura, która przynosi żywym istotom dar uzdrawiania rekonektywnego – samouzdrawiania energią, światłem i informacją, co opisuje równiez autorka.  Uzdrawianie rekonektywne to stara jak świat, a zarazem dopiero nie tak dawno odkryta przez naukę, nowa forma uzdrawiania. Ponieważ pacjent jest dla siebi enajlepszym lekarzem, jako samouzdrowiciel, jest on zarazem kanałem łączącym się z wibracją Universum, która jest zarazem energią, światłem i informacją. Dzięki uzdrawianiu kwantowemu organizm szybciej zdrowieje z wielu poważnych dolegliwości. Nawet z tych uznanych przez medycynę jako nieuleczalne i ciężkie do wyleczenia. Tego typu uzdrawianie kwantowe skutecznie uśmierza różnego rodzaju ból. Przyśpiesza gojenie ran, wspomaga regenerację komórek i tkanek. Z powodzeniem można je wykorzystywać w pozbyciu się różnego typu bólu, a także stresu i nrerwic powodowanych lękiem i strachem, oraz zminimalizowac skutki depresji, powodowanejegzystencjalnymi  obawami. A to wszystko dzięki obecności m.in. skopoletyny i serotoniny działającej m.in. na szyszynkę, zawartej w owocu noni.

Z książki dowiesz się, czym należy się kierować przy wyborze soku z noni i jak stosować go na dręczące Cię dolegliwości. Pijąc go zyskasz więcej energii i chęci do życia, zwiększysz swoją odporność oraz wyeliminujesz schorzenia cywilizacyjne. Noni – Twój sposób na zdrowie. Możesz też wejść na bezpośrednią ścieżkę poszerzenia świadomości i uzdrawiania kwantowego, które pomogą ci zadbać o zdrowie fizyczne, psychiczne, emocjonalne i duchowe. (Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, jak rozwinąć zdolności uzdrawiania kwantowego, poszukaj serii audiobooków "Kwantowa Moc uzdrawiania" dr Renaty Zarzyckiej  - również w formie ebooka). Jednym słowem, skład energetyczno-biochemiczny Morinda citrifolia sugeruje, że mamy do czynienia z prawdziwym panaceum, przez co obecnie noni, określa się mianem „aspiryny starożytności” oraz „polinezyjską penicyliną”!

 

Noni. Polinezyjski owoc. Lecznicze korzyści dla zdrowia - ebook

19,90 zł 22,20 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 19,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!