Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nowy dom na wyrębach II – ebook

CENA NEXTO

Stefan Darda  

16.10.2018

01.10.2018

polski

193

Videograf

978-83-7835-701-8

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Akcja trzeciej części cyklu Wyręby rozgrywa się w ostatnich miesiącach 1996 roku. Po wydarzeniach, które miały miejsce pod koniec września, budowa nowego domu staje pod znakiem zapytania, a Hubert Kosmala zastanawia się, czy niebezpieczeństwo nie przywędrowało za nim do Lublina. Ewa Firlej ma wrażenie, że niebo runęło jej na głowę, ale to dopiero początek jej problemów z Mikołajem. Tymczasem w okolicach Wyrębów mają miejsce przerażające wypadki wiązane przez niektórych z tragiczną śmiercią Marty i jej nienarodzonego dziecka. Czy słusznie? A może niebezpieczeństwo czai się zupełnie gdzieś indziej...? Aby sprostać wyzwaniom stawianym mu przez los, Hubert musi skorzystać z pomocy swojego przyjaciela.

Nowy dom na wyrębach II - ebook

22,23 zł 23,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Dariusz Domagała/2022-09-03

    Ostatnia część cyklu Wyręby nie zawodzi. Nie jest to dzieło najwyższych lotów, jednakże w końcu (po nie najlepszej drugiej części) coś zaczyna się dziać, opowieść zaczyna przypominać horror. Niestety, nie wszyscy główni bohaterowie są napisani wiarygodnie; ich zachowania i zrozumienie pewnych sytuacji są na poziomie nastolatków, a nie dorosłych ludzi będących grubo po trzydziestce.
    Koniec końców, to udane zakończenie całego cyklu, który w całości oceniałbym na 3,5 / 5. Opowieść całkiem interesująca i przystępnie podana, jednakże raczej nie zachęca ona do powrotu do domu na Wyrębach.

1 - 1 z 1 opinii