Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

O jedno cię proszę – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Laura Dave  

18.05.2022

18.05.2022

polski

336

Wydawnictwo Marginesy

9788367262101

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Ponad milion sprzedanych egzemplarzy – tylu czytelników nie może się mylić! 36 tygodni na liście bestsellerów „New York Timesa”, prawa kupione przez wydawnictwa z 32 krajów, a w przygotowaniu serial na podstawie książki – thriller Laury Dave podbił serca czytelniczek na całym świecie zawrotnym tempem i zaskakującymi zwrotami akcji.

Co zrobisz, gdy okaże się, że najbliższa ci osoba jest kimś zupełnie innym, niż myślisz?

Hannah i Owen są szczęśliwym małżeństwem. Pewnego dnia on znika bez śladu, a firmę, w której pracuje, zaczyna prześwietlać FBI. Owen zostawia żonie torbę pełną pieniędzy oraz prośbę, żeby Hannah chroniła jego córkę z poprzedniego małżeństwa, szesnastoletnią Bailey, która nie przepada za swoją macochą. Kobieta postanawia na własną rękę odkryć powody zniknięcia męża. Wraz z Bailey wyruszają w podróż śladami młodości Owena i z czasem poznają tragiczną historię, o której obie nie miały pojęcia. I choć początkowo kobiety nie darzyły się sympatią, stopniowo Hannie udaje się zyskać zaufanie przybranej córki. Czy to jednak wystarczy, żeby odnaleźć Owena, zanim zrobią to służby śledcze?

Wciąga bez reszty!

Reese Witherspoon

Do bólu prawdziwe.

T.M. Logan

Obłędnie opowiedziane.

Greer Hendricks

Oszałamiająca, trzymająca w napięciu historia. Poza wciągającą akcją porusza kwestie zaufania, rodziny i tego, co wiemy o naszych najbliższych.

Riley Sugar

Laura Dave – amerykańska pisarka i dziennikarka. Urodziła się w Nowym Jorku. Studiowała literaturę na Uniwersytecie Pensylwanii. Publikowała w „New York Timesie” czy „The Huffington Post”, często pojawia się też w różnych kanałach telewizyjnych. Napisała sześć powieści. Po polsku ukazały się trzy z nich: Ślubu nie będzie (2008), Dom z moich marzeń (2012) i Party rozwodowe (2013). Jej książki zostały przetłumaczone na kilkadziesiąt języków, a do pięciu z nich (w tym do O jedno cię proszę) sprzedano prawa filmowe. Mieszka w Santa Monica, w Kalifornii.

O jedno cię proszę - ebook

31,90 zł 34,30 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Wiesława Kamińska/2022-05-28

    Sekrety, sekrety, sekrety... czyli z czym przyszło się zmierzyć Hannah, gdy w jednej chwili cały świat, który stworzyła z Owenem i jego córką Bailey, rozpada sie na kawałki. Nagle wszystko, co wiedziała o swoim mężu staje się kłamstwem, ale i tak nie wyobraża sobie życia bez niego. Chce zrozumieć, dlaczego znowu musi płacić wysoką cenę za... no właśnie za co? Do tego teraz w jej rękach spoczywa los pasierbicy, która nigdy nie mogła zaakceptować, że musi dzielić się ukochanym ojcem z obcą kobietą.
    Niezły thriller, a co najważniejsze, nie ocieka krwią i nie stawia włosów dęba na głowie. Polecam.

1 - 1 z 1 opinii