Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Obiecuję ci szczęście – ebook

TANIEJ 7 %

Ewa Formella  

07.07.2022

05.07.2022

polski

304

Replika

9788367295451

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Myślała, że szczęście nie istnieje.

Ta dziewczynka pokazała jej, że to nieprawda.

Kalina jest zatwardziałą singielką. Piastuje stanowisko dyrektora w dużej gdańskiej firmie. Prowadzi swobodne życie, nie stroni od alkoholu. Nie planuje dzieci. Z domu nie wyniosła dobrych wzorców, więc nie widzi siebie w roli żony i matki. Bronka, który stara się o jej względy, traktuje jedynie jak kolegę.

Jednak przewrotny los płata jej figla. Po śmierci siostry zmuszona jest zaopiekować się jej córką, kilkuletnią Tosią. To prawdziwa rewolucja w życiu Kaliny, ale dzięki temu zaczyna weryfikować swoje podejście do wielu spraw i inaczej postrzegać małżeństwo. Postanawia również rozprawić się ze swoim cichym nałogiem.

Czy dzięki Tosi i Bronkowi Kalina będzie miała szansę na prawdziwe rodzinne szczęście?

Obiecuję ci szczęście - ebook

32,46 zł 34,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Wiesława Kamińska/2022-12-06

    Główna bohaterka tej ciepłej i urokliwej książki jest singielką i dyrektorem w dużej firmie. Nie wyniosła z domu dobrych wzorców, dlatego nie chce zakładać rodziny i nie planuje w przyszłości dzieci. Niespodziewanie po śmierci siostry Kalina zmuszona będzie zaopiekować się jej córką - Tosią. Dla kobiety to istna życiowa rewolucja, Kalina zaczyna inaczej postrzegać swoje życie. Jak pojawienie się Tosi zmienia życie Kaliny? Czy kobieta odnajdzie szczęście i miłość? Przeczytajcie, bo naprawde warto.

1 - 1 z 1 opinii