Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Obliczanie powierzchni i kubatury obiektów o różnym przeznaczeniu – ebook

TANIEJ 5 %

Jerzy Ebing  

10.02.2011

polski

65

Verlag Dashofer

978-83-7537-108-6

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • PDF

Opis

Publikacja na konkretnych przykładach lokali o różnym przeznaczeniu, obrazowo pokazuje zasady obliczania powierzchni i kubatur według nowej normy. Stanowi narzędzie pomocne w prawidłowym rozumieniu i wdrażaniu zasad nowej normy przez projektantów, wykonawców, inwestorów, właścicieli i zarządców budynków oraz ich użytkowników, a także przez notariuszy i rzeczoznawców majątkowych, umożliwi, wreszcie, uniknięcie wieloznacznych interpretacji w obliczeniach powierzchni i kubatury. Praktyczny dokument w formacie pdf!

Publikacja na konkretnych przykładach lokali o różnym przeznaczeniu, obrazowo pokazuje zasady obliczania powierzchni i kubatur według nowej normy. Stanowi narzędzie pomocne w prawidłowym rozumieniu i wdrażaniu zasad nowej normy przez projektantów, wykonawców, inwestorów, właścicieli i zarządców budynków oraz ich użytkowników, a także przez notariuszy i rzeczoznawców majątkowych, umożliwi, wreszcie, uniknięcie wieloznacznych interpretacji w obliczeniach powierzchni i kubatury.

 • jednoznaczna interpretacja przepisów dotyczących obliczania powierzchni i kubatur
 • liczne przykłady obliczeń dla różnych typów budynków
 • przykłady zobrazowane są kolorowymi rysunkami
 • nieodzowna pomoc dla specjalistów ds. wyceny nieruchomości, właścicieli, nabywców i zbywających nieruchomości, agencji nieruchomości oraz projektantów, architektów i inżynierów różnej specjalności
 • pytania i odpowiedzi na najcześciej pojawiające się problemy
 • orzecznictwo

Obliczanie powierzchni i kubatury obiektów o różnym przeznaczeniu - ebook

57,26 zł 60,27 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Józef Ślimak/2012-07-24

  Świetna pozycja, rozwiewa problemy w interpretacji normy, która przeżywa swoją drugą młodość za sprawą zmiany rozporządzenia w sprawie formy i zakresu projektu budowlanego. Jedynym minusem jest cena, nawet ta promocyjna na nexto... 35zł za niecałe 60 stron publikacji to stanowczo za dużo.

1 - 1 z 1 opinii