Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Obudź mnie zanim umrę – ebook

CENA NEXTO

Aleksandra Jonasz  

18.12.2018

18.12.2018

polski

Novae Res

978-83-8147-103-9

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Opinią publiczną w Chicago wstrząsa seria bestialskich zbrodni. Zagadkowy rytuał mordercy, który myje, ubiera i perfumuje swoje ofiary, po czym pozostawia je w pozornie przypadkowych miejscach, nie daje spokoju młodej detektyw, Rosalie Evans. Bezsenne noce spędzone na analizowaniu każdej najdrobniejszej poszlaki, poranki w samochodzie z mocną kawą, ściana zapełniona fotografiami ofiar, butelki po antydepresantach i szklanki z wódką – oto jej codzienność. Prawdziwy koszmar rozpocznie się jednak wtedy, gdy kobieta zda sobie sprawę, że krwawe wizje w jej umyśle stają się rzeczywistością...

Opadła na kolana, gdy zobaczyła ranę ciętą na klatce piersiowej i pustą przestrzeń między żebrami. Z jej wnętrza wydostało się ciche łkanie, kiedy patrzyła na niebieskie tęczówki okrągłych oczek martwego dziecka.

Obudź mnie zanim umrę - ebook

18,00 zł 20,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 20,00 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

10,00 zł 20,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 20,00 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Elżbieta Wantoła/2023-04-17

  "Umysł to labirynt bez wyjścia. Co zrobisz, by się z niego uwolnić"

  Książka jest bardzo cieniutka, bo ma zaledwie 164 strony. Co nie oznacza, że nie jest warta uwagi.
  Opowieść jaką stworzyła dla nas w tej książce Pani Aleksandra jest czym czego ja przynajmniej jeszcze nie czytałam. Książka trzyma w napięciu, jest bardzo fajnie napisana Co sprawia, że wulgarne słowa nie są tak mocno dostrzegalne. No, ale nie wiem jak można zakończyć tak książkę. Najchętniej zaczęłabym kolejną część niestety nie mam jej jeszcze.

  W Chicago rośnie liczba bestialskich zabójstw. Rosalie Evans młoda Pani detektyw zajmuje się sprawą serii zabójstw. Nie może poradzić sobie z nietypowym schematem mordercy. Myje ubiera i perfumuje swoje ofiary. Dziwne. Rosalie miewa wizje podczas snu, tylko prawdziwym koszmarem okaże się to, że wizję, które pojawiają się w jej umyśle stają się rzeczywiste.

1 - 1 z 1 opinii