Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Odyssey One: Rozgrywka w ciemno – ebook

TANIEJ 5 %

Evan Currie  

16.10.2013

polski

560

Drageus Publishing House

978-83-64030-17-8

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Korzystając z najnowszej technologii, umożliwiającej podróże międzygwiezdne, okręt badawczy „Odyseja” wyrusza w dziewiczy rejs. Lecz kosmos nie jest tak pusty, jak może się wydawać z perspektywy naszej planety. „Odyseja” trafia prosto w środek konfliktu między dwoma rasami. Załoga okrętu staje w obliczu śmiertelnie groźnego, bardzo potężnego i znakomicie wyposażonego przeciwnika. Dysponuje o wiele mniej zaawansowaną technologią, lecz musi sobie radzić za pomocą tego, co posiada. Ale czy podoła wyzwaniu? I jakie będą konsekwencje poczynań Ziemian? Czy odwaga, poświęcenie i ludzka inteligencja są w stanie zniwelować dystans cywilizacyjny?

Lasery, torpedy impulsowe, ataki i uniki, gonitwy myśliwców, krwawe starcia na powierzchni planety… Akty odwagi i poświęcenia. Wszystko to znajdziesz w pierwszej części cyklu stworzonego przez Evana Currie. Autor w doskonały, wręcz magnetyzujący sposób przedstawia dokładnie przemyślane uniwersum i świetnie prowadzi akcję, sprawiając, że trudno oderwać się od książki, a po zakończeniu ma się ochotę na więcej… i jeszcze więcej.

Odyssey One: Rozgrywka w ciemno - ebook

28,30 zł 29,79 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Darth Artorius/2014-07-03

    Lubię militarną SF, więc z zaciekawieniem sięgnąłem po tę książkę. I nie zawiodłem się. Teraz, kiedy cykl o Honor Harrington bardzo się rozwinął i stał się bardziej polityczny o obyczajowy niż militarny, Odyssey One jest powrotem do moich ulubionych motywów "wojny w kosmosie". Mamy tu ciekawe i dobrze zarysowane postacie pilotów, marines, dowódcy wyprawy, dobrze skonstruowane opisy kosmicznych walk, potyczek, zwiadu. Akcja rozwija się szybko, opisy technologii są ciekawe i nie przesadzone.
    Niedługo sięgnę po drugi tom Odysei. Mam nadzieję,że będzie równie dobry jak pierwszy.

1 - 1 z 1 opinii