Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Ogród Anastazji – ebook

TANIEJ 7 %

Anna Bichalska  

14.09.2022

14.09.2022

polski

480

HarperCollins

978-83-276-8856-9

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Milena próbuje stanąć na nogi po bolesnej stracie i przeprowadza się z córeczką do domu bliskiej jej kiedyś Hortensji. Na jej drodze staje Adam, siostrzeniec Hortensji, z którym los zetknął ją przed laty. Teraz oboje mają za sobą trudne doświadczenia i inaczej patrzą na świat. 

Stary dom, podobnie jak inne na urokliwej ulicy Jaśminowej, ma swoją historię. Kim była Anastazja, której ślady wciąż można znaleźć w domu Hortensji i w zapomnianym, zdziczałym zakątku ogrodu? Jaką rolę w tej historii odgrywa babcia Mileny, która zmarła wiele lat wcześniej?

Czasami w przeszłości i zasłyszanych historiach można przejrzeć się jak w lustrze i znaleźć w nich odpowiedzi. Bywa, że to, co uważaliśmy za koniec drogi, okazuje się zaledwie zakrętem. Czy można dopisać dalszy ciąg do historii, która wydawała się definitywnie zakończona? I czy będzie mieć szczęśliwe zakończenie?

Ogród Anastazji - ebook

27,89 zł 29,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Wiesława Kamińska/2022-10-18

    Bajkowy klimat tej powieści chwyta za serce, a piękne pióro autorki wzbudza zachwyt, ale najważniejsze są prawdy życiowe, które sączą się w nas przy lekturze tej powieści. Choć to powieść o stracie, o trudnych losach kolejnych mieszkańców starego domu przy ulicy Jaśminowej, optymizm można czerpać garściami. Polecam.

1 - 1 z 1 opinii