Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Ołowiany wyrok – ebook

CENA NEXTO

Michael Connelly  

22.06.2022

22.06.2022

polski

Sonia Draga

978-83-8230-380-3

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Po dwóch latach niepowodzeń i błędnych decyzji Mickey Haller gotowy jest wrócić na salę sądową.

Kiedy hollywoodzki prawnik Jerry Vincent zostaje zamordowany, Haller przejmuje największą sprawę w swojej dotychczasowej karierze: obronę Waltera Elliotta, wpływowego producenta filmowego, oskarżonego o zamordowanie swojej żony i jej kochanka. Proces obiecuje wysokie honorarium i popularność w mediach, a wygrana zagwarantuje miejsce w prawniczej elicie.

Prowadzący sprawę detektyw Harry Bosch jest przekonany, że zabójcą Vincenta jest jego klient, który teraz na celownik wziął Mickeya Hallera…

Sprytna intryga, liczne zwroty akcji, bezbłędne i zaskakujące zakończenie, krystalicznie czysty styl. Jeśli zdążyłeś już zostać fanem Connelly'go, jego dwudziesta książka usatysfakcjonuje Cię jak pochłonięcie pudełka ulubionych czekoladek. A jeśli do tej pory żyłeś pod kloszem i jakimś cudem fenomen Connelly'ego Cię ominął, sięgnij po Ołowiany wyrok– zakochasz się od pierwszej strony. „Deadly Pleasures Mystery Magazine”

Mimo że na pierwszy rzut oka są zupełnymi przeciwieństwami – Mickey to romantyczny, uduchowiony łachudra, a Bosch skwaszony i nieugięty samotnik – to są braćmi nie tylko z nazwy. Każdy z nich w niekonwencjonalny sposób używa narzędzi swojego fachu, żeby odnaleźć prawdę w Los Angeles Connelly'ego, gdzie wszyscy, bez wyjątku, kłamią. „Entertainment Weekly”

Bestsellerowy Connelly w swojej dwudziestej książce stworzył jedną z najbardziej złożonych fabuł, to świetnie napisany thriller kryminalny. Ołowiany wyrok to spotkanie dwóch indywiduów, Hallera i Boscha, ta wybuchowa mieszanka zachwyci czytelników. „Publishers Weekly”

Ołowiany wyrok - ebook

37,35 zł 41,50 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

24,90 zł 41,50 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24,90 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Maria Stępień/2023-02-21

    Jak zwykle nie zawiodłam się na twórczości Connelly'ego. Uwielbiam czytać jego książki ,połykam je jednym tchem . Z zachwytem chłonę atmosferę półświatka Los Angeles i nadal zadziwia mnie, jak wiele zła, zepsucia ,kłamstw ,okrucieństwa tkwi w ludziach .Polecam całą twórczość autora.

1 - 1 z 1 opinii