Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Osobliwość ciszy – ebook

CENA NEXTO

Alicja Masłowska-Burnos  

26.07.2017

26.07.2017

polski

246

Psychoskok

978-83-8119-047-3

Ocena: 2 (1 oceniający) Oceń produkt

  • PDF
  • EPUB
  • MOBI

Opis

"
„Osobliwość ciszy” Alicji Masłowskiej-Burnos to ostatnia część Trylogii ciszy, która stanowi kontynuację losów Mai i Adama z części pierwszej „Nie wchodź w moją ciszę” oraz „Odprowadzam ciszę” części drugiej.

W tej części Autorka odwołuje się do wydarzeń z przeszłości, odkrywając wiele tajemnic, ujawniając nowe fakty, a jednocześnie przeplatając to wszystko nowymi, poruszającymi i niepokojącymi wątkami.

Początkowo w prologu poznajemy kilkunastoletnią Majkę, która jest po tragedii rodzinnej, co rzutuje na całe jej dorosłe życie skomplikowaną naturę i postępowanie. Następnie mocno rozbudowany zostaje wątek osadzony w Opolu, w latach zanim Karewicz zaczęła pracę dla „Medicalu”. Poznajemy mechanizm działania układów i korupcji, napędzającej się niczym niezahamowaną pychą i bezkarnością Lenkiewicza i jego kompanów. Wszystkie elementy układanki zaczynają w przerażający sposób do siebie idealnie wręcz pasować, skłaniając tym samym do poważnej refleksji. Parę kochanków czeka niebezpieczeństwo, oraz bardzo trudne doświadczenia…

Wątek kryminalno - sensacyjny w ostatniej części jest najmocniej rozbudowany, a elementy pięknych choć czasami trudnych miłosnych opisów, idealnie w niego wkomponowane.
"

Osobliwość ciszy - ebook

11,34 zł 12,60 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 12,60 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

7,56 zł 12,60 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 12,60 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 2 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:2
    Agata Motek/2018-08-12

    Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam od razu całą trylogię i ... tak słabych książek już dawno nie miałam okazji czytać, a przeczytałam tylko dlatego, że kupiłam. Szczegółowe (z metkami) opisy strojów bohaterów stanowią co najmniej 1/3 część książki, słabiutka przewidywalna historia, błędy ortograficzne i redakcyjne. Polecam trzymać się z daleka.

1 - 1 z 1 opinii