Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Ostatnie polowanie – ebook

CENA NEXTO

Jean-Christophe Grangé  

26.01.2022

26.01.2022

polski

Sonia Draga

978-83-8230-302-5

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Zwłoki Jürgena von Geyersberga, bogatego dziedzica rodu ze Szwabii, odnaleziono w lesie. Morderca wykastrował ofiarę i odciął jej głowę. Do współpracy z niemiecką policją wyznaczono komendanta Pierre’a Niémansa i jego partnerkę Ivanę Bogdanović. Znany z Purpurowych rzek policjant wyrusza ze swoją nietuzinkową podwładną do Schwarzwaldu. Tam czeka ich wiele dziwnych spotkań – z kapłanką wód termalnych, hodowcami psów, uzdrowicielem… Wszystko po to, by dotrzeć do czarnych myśliwych, którzy kontynuują tradycje kryminalistów zmobilizowanych przez Himmlera do tropienia i mordowania Żydów. Zupełnie jakby zbrodniarze i ich krwiożercze psy powrócili z zaświatów.

Idealnie skonstruowana fabuła, solidna konstrukcja. Autor od razu przechodzi do sedna, skutecznie unikając martwych fragmentów. „Le Figaro”

Ostatnie polowanie - ebook

38,60 zł 41,50 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Alek/2022-04-20

    Znany z poprzednich książek Grangé komendant Niémans wraz z asystentką Ivaną Bogdanović badają sprawę zabójstwa niemieckiego arystokraty, które zdarzyło się podczas polowania we francuskich lasach. Oboje śledczy zanurzają się w środowisku niemieckiej arystokracji, gdzie głównym tematem rozmów są polowania. W książce sporo się dzieje, mamy też odwołania do historii, do osławionej brygady Dirlewangera, grasującej w czasie wojny. Rozwiązanie zagadki jednak jest nieco sztampowe, tchnące patyną. Dobra rozrywka, ale nic ponadto.

1 - 1 z 1 opinii