Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Perła – ebook

TANIEJ 5 %

Rafał Kosowski  

30.01.2013

polski

360

Vocatio

978-83-7829-043-8

Ocena: 4.3 (3 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Tysiąc pięćset lat przed naszą erą zaborczy Egipt znajduje się u szczytu swej potęgi. Jednak książęta podbitego Kanaanu snują plany zrzucenia z siebie znienawidzonego jarzma faraonów. Aberes (Perła), piękna dziewczyna ze zwykłej rodziny, zostaje żoną króla jednego z najważniejszych grodów Kanaanu. Wśród wielkich namiętności i bezwzględnej polityki jej ukochany staje przed szansą zjednoczenia całego kraju pod swoimi rządami. Aberes nie podziela jego ambicji i pragnie tylko jednego – ukochanego dziecka i spokojnego życia u boku męża. Nie przypuszcza jednak, jak bardzo żądza władzy jej męża wpłynie na nią samą i życie jej najbliższych. Nie ma świadomości, że za każdą ziemską siłą stoi jakaś potęga świata duchowego, która nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swe cele.

Perła to porywająca, pełna namiętności opowieść Rafała Kosowskiego o czasach, gdy ludzie poddawali swe życie okrutnym „bogom” i nieokiełznanym żądzom. Jest to historia kobiety kochającej życie i próbującej odnaleźć swe miejsce w społeczeństwie, które systematycznie zatraca wszelkie granice moralne i obyczajowe. Los dał jej więcej, niż mogła się spodziewać, jednak nadszedł czas, że zażądał za to ceny, której nie była w stanie zapłacić. Demony wystawiły pazury.

Wydanie dostępne w nowej wersji formatu MOBI.

Opis

Tysiąc pięćset lat przed naszą erą zaborczy Egipt znajduje się u szczytu swej potęgi. Jednak książęta podbitego Kanaanu snują plany zrzucenia z siebie znienawidzonego jarzma faraonów. Aberes (Perła) – piękna dziewczyna ze zwykłej rodziny zostaje żoną króla jednego z najważniejszych grodów Kanaanu. Wśród wielkich namiętności i bezwzględnej polityki jej ukochany staje przed szansą zjednoczenia całego kraju pod swoimi rządami. Aberes nie podziela jego ambicji i pragnie tylko jednego – ukochanego dziecka i spokojnego życia u boku męża. Nie przypuszcza jednak, jak bardzo żądza władzy jej męża wpłynie na nią samą i życie jej najbliższych. Nie ma świadomości, że za każdą ziemską siłą stoi jakaś potęga świata duchowego, która nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swe cele.

Perła to porywająca, pełna namiętności opowieść Rafała Kosowskiego o czasach, gdy ludzie poddawali swe życie okrutnym „bogom” i nieokiełznanym żądzom. Jest to historia kobiety kochającej życie i próbującej odnaleźć swe miejsce w społeczeństwie, które systematycznie zatraca wszelkie granice moralne i obyczajowe. Los dał jej więcej, niż mogła się spodziewać, jednak nadszedł czas, że zażądał za to ceny, której nie była w stanie zapłacić. Demony wystawiły swoje pazury.

Perła - ebook

16,15 zł 17,00 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.3 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:5
  Krzysztof Siemieński/2013-07-17

  Porywająca historia, której akcja chociaż toczy się w dawnych czasach, wciąga, a problemy namiętnej kobiety nie zdeaktualizują się przecież nigdy.

 • Ocena:5
  Beata Mich/2013-04-02

  Bardzo ciekawa książka. Szkoda tylko, że tom pierwszy pozostawia niedosyt kończąc się w chwili, kiedy akcja zaczyna się mocno rozwijać i fascynować.

 • Ocena:3
  Paweł Banaś/2013-02-28

  Dzięki sprawnie poprowadzonej akcji, dobrze czyta się tą książkę, ale sama intryga jakoś nie porywa. Poza tym często miałem wrażenie, że już gdzieś coś podobnego czytałem... Książkę kupiłem przy okazji promocji i (z racji ceny) nie żałuję, ale nad zakupem kolejnych części jeszcze się zastanowię.

1 - 3 z 3 opinii