Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Po złej stronie pożegnania – ebook

BestsellerTANIEJ 5 %

Michael Connelly  

12.08.2020

polski

Sonia Draga

978-83-66512-86-3

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Harry Bosch podejmuje pracę prywatnego detektywa. Nie ma własnego biura, nie wydaje ani centa na reklamy i ostrożnie dobiera klientów, ale jego renoma mówi sama za siebie. Trzydzieści lat w LAPD to doświadczenie, którego nie sposób podważyć. Wkrótce otrzymuje zlecenie od jednego z najbogatszych mieszkańców stanu. Osamotniony miliarder stoi nad grobem, ale wciąż prześladuje go przeszłość i decyzja, której wtedy nie odważył się podjąć. Jako młody chłopak spotykał się z Meksykanką, która zniknęła bez wieści wkrótce po przekazaniu mu szokującej nowiny: spodziewała się jego dziecka.

Czy je urodziła? A jeśli tak, to co się z nim stało?

Bosch przyjmuje zlecenie, ale szybko zdaje sobie sprawę, że powodzenie tej misji stoi pod znakiem zapytania. Zadanie wiąże się bowiem z ogromnym ryzykiem – i dla Harry’ego, i dla osoby, którą usiłuje odnaleźć. Gdy mroczna przeszłość zaczyna łączyć się z historią samego detektywa, bohater wie już, że nie spocznie, póki nie pozna prawdy…

Po złej stronie pożegnania - ebook

31,83 zł 33,50 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Sylwanka/2020-08-22

    Kolejna część cyklu, którego bohaterem jest Harry Bosch. Po 30 latach pracy w LAPD Bosch rozpoczyna pracę jako prywatny detektyw. Dostaje zlecenie odnalezienia potencjalnego dziedzica miliardera Whitneya Vance'a. Im bardziej drąży temat, tym bardziej niebezpieczna staje się cała misja - zarówno dla samego Harry'ego, jak i dla poszukiwanej osoby. Czy detektywowi uda się dotrzeć do prawdy?

1 - 1 z 1 opinii