Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pocztówka z Arles – ebook

TANIEJ 7 %

Włodzimierz Malczewski  

06.04.2022

06.04.2022

polski

Novae Res

978-83-8219-594-1

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Miłość to największe ryzyko, jakie można podjąć w życiu

Anioł jest brutalnym zabójcą, członkiem mafii, specem od mokrej roboty. Budzi respekt i strach, a jedno jego spojrzenie łamie kobiece serca. Zawsze działa sam i dlatego nigdzie nie potrafi zagrzać miejsca na dłużej, pragnąc żyć wedle własnych zasad.
Kiedy pewnego dnia ratuje młodą dziewczynę, Lee Anderson, z rąk swojego szefa, nie podejrzewa, że właśnie podjął najważniejszą i najbardziej ryzykowną decyzję w swoim życiu. Lojalność wobec mafijnej rodziny schodzi na dalszy plan, gdy pojawia się uczucie tak silne, że w żaden sposób nie można się od niego uwolnić…
Czy Anioł wyrzeknie się wszystkich swoich zobowiązań dla pary niebieskich oczu? Co będzie musiał poświęcić, by ochronić życie jedynej osoby, która się dla niego naprawdę liczy?

– Poruszmy jeszcze wątek naszych wcześniejszych relacji. Zwaliłeś na Yannicka całą winę za wydarzenia w Béziers, a ja, będąc w ich centrum, odniosłem inne wrażenie. Ty wysłałeś morderców do Francji, ty ją ścigałeś przez długie lata i zamordowałeś jej rodziców.
– Zapomnijmy o Lee Anderson. Nie wiem, ile ci płaci za ochronę, ale tę sumę mogę zwielokrotnić, a będąc moim wspólnikiem, zarobisz miliony. Czy warto się narażać dla jakiejś kobiety? Ona jest nikim.
„Zaraz mnie szlag trafi” – pomyślał Michael.
Miał już dość rozmowy z Danem Mossem. Postanowił ją zakończyć.
– Nazywam się Michael Green, tak, ten Michael Green, i wiem, że nie zapomniałeś mojego imienia i nazwiska – powiedział, a Dan Moss zbladł, gdy je usłyszał. – Jestem mężem Lee Anderson i ojcem jej dzieci.
Nacisnął spust jeden raz, potem drugi i trzeci. Dan Moss został wbity w fotel. Krew wypływała z ran w tułowiu i głowie, barwiła biały szlafrok na czerwono, a twarz zmasakrowana trzecią kulą była nie do poznania.

Włodzimierz Malczewski
Urodził się w Tomaszowie Mazowieckim. Ukończył studia na Wydziale Budownictwa i Architektury, lecz jego pasją stała się literatura. Zadebiutował powieścią Bitwy Aniołów, a kolejną była Powiedz mi dlaczego. W 2015 roku ukazała `się książka Moje Miasto z wątkami biograficznymi, osadzona w realiach współczesnej Polski i sięgająca czasów przed- i powojennych, a w 2018 roku powieść sensacyjna Uwikłany. Jest też autorem bajek Antoś Mrówek i Hania Biedronka, a także Maks Motyl i Olek Ważka. W 2021 roku jego bajki przetłumaczono na język angielski i opublikowano w Wielkiej Brytanii pod wspólnym tytułem Little Explorers Tony Hana Max and Olly.

Pocztówka z Arles - ebook

34,41 zł 37,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!